Sweetgreen Partners With Melissa Wood Health for Limited Bowl – WWD


غذاخوری سالم سریع و غیررسمی Sweetgreen با Melissa Wood-Tepperberg که به‌ویژه پلتفرم Melissa Wood Health معروف است، برای راه‌اندازی کمپین ژانویه سبز این برند، با تأثیرگذار تن، اندام و سبک زندگی همکاری کرده است.

برای ژانویه سبز، مشتریان Sweetgreen می توانند برای سفارش از منوی برنامه یا وب سایت شرکت، جوایز ویژه ای دریافت کنند. تابستان گذشته، این برند آزمایشی پاداش‌ها و چالش‌های دیجیتالی را برای جلب مشارکت مشتری، عادات سالم و گسترش تجارت آغاز کرد. طرح ژانویه سبز همه چیز در مورد ترویج عادات کوچک و سالم در سال جدید است. برای نشان دادن این ایده، سویتگرین از وود تپربرگ، که اخیراً پلتفرم خود را دوباره راه اندازی کرده بود، به ،وان چهره استفاده کرد.

وود تپربرگ در بی،ه ای گفت: “Sweetgreen مشتریان خود را هر روز به غذاهای واقعی و سالم متصل می کند.” من اعتقاد راسخ دارم که مهم نیست کجا هستید، و مهم نیست که چقدر زمان دارید، مهم است که هر روز لحظه‌ای را برای انجام کاری که به سلامت کلی شما کمک می‌کند، اختصاص دهید، از جمله انتخاب غذا.

از طریق این شراکت، وود تپربرگ و تیم Sweetgreen بر روی یک کاسه ویژه و با نسخه محدود برای منوی دیجیتالی همکاری ،د: کاسه سلامتی Melissa Wood، که شامل پایه ای از آروگولا و کلم پیچ است، روی آن نخود، هویج، کلم، پیاز، کلم بروکلی، مخلوط گرم پورتوبلو، آووکادو، تکه های فلفل چیلی، کمی سس پستو و یک آب لیمو.

بین سه‌شنبه تا 18 ژانویه، مشتری، که سه بار کاسه سلامت چوب ملیسا یا منوی اصلی Sweetgreen را سفارش دهند، 7 دلار تخفیف برای سفارش دیجیتال بعدی خود دریافت خواهند کرد. ،، که به ژانویه سبز می پیوندند این شانس را خواهند داشت که یکی از پنج برنده دریافت اشتراک سالانه Melissa Wood Health باشند. اعضای جدیدی که برای Melissa Wood Health ثبت نام می کنند، اولین ماه خود را با استفاده از کد “Sweetgreen” رایگان دریافت خواهند کرد.

نات،ل رو، مدیر برند Sweetgreen در بی،ه ای گفت: «سال جدید همه چیز در مورد تعیین اه، قابل دستیابی است. ما خوشحالیم که با ملیسا کار می کنیم تا نشان دهیم که انتخاب غذاهای سالم به م،ای به خطر انداختن مواد خوشمزه و قابل هوس نیست.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/sweetgreen-partners-with-melissa-wood-tepperberg-1235458301/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با