Unilever US شامپو خشک را به دلیل آلودگی مثبت بنزن به یاد می آورد


چه؟ به گفته این شرکت، Unilever US محصولات شامپو خشک را در ایالات متحده و کانادا از برندهایی مانند Dove و Suave که ممکن است سطح بنزن سرطان‌زای بالایی داشته باشند، فراخوان کرده است.

جزئیات طبق فراخوان ایمنی داوطلبانه، «یونیلور ایالات متحده امروز یک فراخوان داوطلبانه محصول را برای سطح مصرف‌کننده از کدهای انتخابی محصولات آئروسل شامپو خشک تولید شده قبل از اکتبر 2021 از Dove، Ne،us، Suave، TIGI (Rocka،lic و Bed Head) صادر کرد. و TRESemmé به دلیل سطوح بالقوه بالا بنزن.”

محصولات فراخوان شده در سراسر کشور در ایالات متحده توزیع شد. به ،ده فروشان اطلاع داده شده است که محصولات فراخوان شده را از قفسه ها حذف کنند.

چرا؟ یونیلیور اظهار داشت: قرار گرفتن در معرض بنزن می تواند از طریق تنفس، خوراکی و از طریق پوست رخ دهد و منجر به سرطان هایی از جمله سرطان خون و سرطان خون مغز استخوان و اختلالات خونی شود که می تواند تهدید کننده زندگی باشد. بنزن در محیط همه جا وجود دارد.»

این شرکت ادامه داد: «یونیلور ایالات متحده این محصولات را با احتیاط فراوان فراخوان می‌کند. یونیلور تا به امروز هیچ گزارشی از عوارض جانبی مربوط به این فراخوان دریافت نکرده است.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/unilever-u-s-recalls-dry-shampoo-over-positive-benzene-contamination/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با