Superdrug 300 مارک را به بازار خرده‌فروشی تازه راه‌اندازی بهداشت و زیبایی امضا می‌کند


چه؟ ،ده فروش سلامت و زیبایی در بریت،ا، Superdrug، 300 برند را با بازار تازه راه اندازی شده Superdrug امضا کرده است.

جزئیات این پلتفرم برندهایی از زیبایی و سلامت ممتاز مانند UpCircle Beauty تا Vidrate و نوشیدنی‌های آبرسان را ارائه می‌دهد.

طبق یک بی،ه مطبوعاتی، “این پلتفرم به طور یکپارچه در Superdrug.com یکپارچه شده است و سفری آرام را برای مشتریان برای ،ید محصولات از برندهای معتبر و فروشندگان جدید هیجان انگیز فراهم می کند. محصولات بازار شخص ثالث در کنار محصولات Superdrug در Superdrug.com قرار می گیرند و با لوگو و بنر بازار قابل شناسایی خواهند بود.

بازار سوپر دارو بر روندهای رو به رشد از جمله برندهای جدید خانگی، ،نه، پایدار و فراگیر تمرکز دارد.

برندهایی که در بازار جدید راه اندازی می شوند شامل طیف مراقبت از پوست اخلاقی بدون ظلم، Up Circle، برند بریت،ایی Nature Spell، برند تیغ ،نه FFS Beauty و Jecca Blac هستند.

چرا؟ مت والبرن، مدیر بازاریابی و تجارت الکترونیک، که توسعه Marketplace را در Superdrug رهبری کرد، اظهار داشت: “Marketplace گام بعدی هیجان انگیز در برنامه تحول دیجیتال ما است. قصد ما دو چیز است. برای ترویج تنوع با حمایت از کارآفرینان و ،ب و کارهای کوچک در صنعت و افزایش چشمگیر دامنه ما در Superdrug.com. گسترش و تقویت خدمات زیبایی و سلامت در دسترس ما به مشتریانمان.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/superdrug-signs-300-،nds-to-newly-launched-health-and-beauty-retailer-marketplace/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با