P&G مینیمالیسم را با فرمول Head & Shoulders می پذیرد


چه؟ Procter & Gamble از راه اندازی Head & S،ulders Bare، شامپوی ضد شوره سر که تنها با 9 ماده فرموله شده است، خبر داده است.

جزئیات این فرمول دو سال با بیش از 100 تکرار توسعه یافت و فاقد سولفات، سیلی، و رنگ است. بسته بندی شده در یک بطری قابل بازیافت، این محصول در دو نوع موجود است: پاک کننده خالص برای موهای چرب و مرطوب کننده تسکین دهنده برای پوست سر خشک.

چرا؟ با توجه به اینکه مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری در مورد آنچه می پوشند و در بدن خود می پوشند آگاه هستند، Procter & Gamble از روند زیبایی پاک برای رفع نگر، های ،یداران استقبال می کند.

جان براونلی، معاون ارشد P&G، NA Hair Care، می‌گوید: «میلیون‌ها نفر از شوره سر رنج می‌برند و بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات مینیمالیستی را انتخاب می‌کنند. پس از سال ها تحقیق و هفت پتنت معلق، ما هیجان زده هستیم که Head & S،ulders Bare را ارائه دهیم. مصرف‌کنندگان می‌توانند از یک محلول حداقل مواد تشکیل دهنده – فرمول و بطری – اطمینان داشته باشند که کار را با محافظت مطمئن و اثبات‌شده از شوره سر انجام می‌دهد که هد اند شولدرز را به برند پیشنهادی متخصص پوست شماره 1 تبدیل می‌کند.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/pg-em،ces-minimalism-with-pared-back-head-s،ulders-formula/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با