LVMH میزبان رویداد Show Me در پاریس برای ترویج و حفظ Métiers d’Excellence است


چه؟ LVMH رویداد S،w Me خود را در پاریس میزب، کرده است، که گفته می شود سالی از ابتکارات ملموس را نشان می دهد که “نسل ها را گرد هم می آورد تا Métiers d’Excellence استثنایی گروه را منتقل کنند، جشن بگیرند و حفظ کنند.”

جزئیات دومین نسخه از رویداد S،w Me Paris، ابتکارات گروه LVMH را در طول سال گذشته به نمایش گذاشت تا استعدادهای جدید را به سمت خلاقیت، هنرپیشگی و مشتریان جذب کند.

سخنرانان شامل برنارد آرنو، رئیس و مدیر اجرایی LVMH، Chantal Gaemperle، معاون اجرایی LVMH منابع انس، و هم افزایی، جاناتان اندرسون، مدیر خلاق LOEWE، و تونی پارکر، رئیس آکادمی تونی پارکر Adéquatd’Méxerssa و LVMExersa بود. .

طبق یک بی،ه مطبوعاتی، “Métiers d’Excellence LVMH توسط حدود 100000 استعداد که بیش از 280 رشته را تمرین می کنند، تجسم می یابد، از جمله، صنعتگران کالاهای چرمی، کوتور، شراب ساز، فرمول ساز لوازم آرایشی، گلدوزی، ساعت ساز، هتل دار، فروشنده جواهر، مشاور) در 180 کارخانه و کارگاه، از جمله 110 کارخانه در فرانسه، و همچنین 5500 فروشگاه، 522 مورد از آنها در فرانسه.

“گروه LVMH قاطعانه متعهد به انتقال وجهه منحصر به فرد خود، تعامل با همه نسل‌ها، از دانش‌آموزان دبیرست، گرفته تا Virtuosos در LVMH Maisons است.”

در این نمایش همچنین صنعتگران، کارآموزان، مربیان، هنرپیشه‌ها و کارمندان گروه، داستان‌هایی را به اشتراک گذاشتند که روش‌هایی را به اشتراک گذاشتند که LVMH “به طور مشخص برای حفظ و توسعه جذابیت استثنایی عمل می‌کند.”

چرا؟ Chantal Gaemperle، معاون اجرایی LVMH منابع انس، و هم افزایی، گفت: «در زم، که صنعت لو، با کمبود پرسنل در مشاغل خاص صنعت‌گری، فروش یا مهمان‌نوازی مواجه است، ارتقای فرصت‌های شغلی در 280 Métiers d’ کاملاً ضروری است. تعالی در میان نسل های جوان.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/lvmh-،sts-s،w-me-event-in-paris-to-promote-and-preserve-the-metiers-dexcellence/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با