L’Oréal از همکاری چند برند با Ready Player Me رونمایی کرد


چه؟ L’Oréal یک همکاری زیبایی جدید و چند برند را با Ready Player Me، پلتفرم آواتار متقابل پیشرو برای متاورس اعلام کرده است.

جزئیات Maybelline New York و L’Oréal Professional پنج مدل آرایش و موی منحصر به فرد را برای ایجاد آواتار در Ready Player Me معرفی خواهند کرد که می توانند در بیش از 4000 پلتفرم و برنامه در سراسر جهان استفاده شوند.

Camille Kroely، مدیر ارشد Metaverse3 گروه L’Oréal، می‌گوید: «این همکاری به ما امکان می‌دهد اشتهای مصرف‌کنندگان برای زیبایی مجازی را بهتر درک کنیم و تجربیات زیبایی را افزایش دهیم. با بیش از سه میلیارد گیمر جه،، رویکرد ما این است که کدهای زیبایی جدید را کشف کنیم، در حالی که تجربه را در دسترس تر و فراگیرتر می کنیم. از طریق خلاقیت، فناوری و تخصص زیبایی L’Oréal، هدف ما ارائه فضایی برای ابراز وجود است که منع، کننده تنوع دنیای ما فراتر از “فیزیکی” است.

چرا؟ Asmita Dubey، مدیر ارشد دیجیتال و بازاریابی گروه L’Oréal، توضیح می دهد: «ما معتقدیم که آینده زیبایی فیزیکی، دیجیتالی و مجازی خواهد بود. برندهای ما با استفاده از فضاهای مجازی، تجربیات سفارشی شده درون بازی، تبلیغات در دنیای مجازی و سفیران و تأثیرگذاران مجازی، تجربیات جدید، فراگیر و مجازی ایجاد می کنند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که پایه‌های آینده زیبایی را در وب 3 و متاورس بنا کنیم.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/loreal-unveils-multi-،nd-partner،p-with-ready-player-me/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با