KKR روی SkinSpirit ارائه دهنده بوتاکس سرمایه گذاری می کند – WWD


SkinSpirit، ارائه دهنده خدمات زیبایی پزشکی، یک سرمایه گذار جدید به دست آورده است.

غول سهام خصوصی KKR سهام اقلیت شرکت را در اختیار گرفته است. شرایط معامله فاش نشد، اگرچه بی،ه مش، هر دو طرف این سرمایه گذاری را “قابل توجه” توصیف کرد. GreyLion، شرکتی که در سال 2018 سهام SkinSpirit را به عهده گرفت، همچنان در اقلیت مالک این تجارت باقی خواهد ماند.

SkinSpirit در سال 2003 تاسیس شد و رویکردی سنجیده برای توسعه در پیش گرفته است، رویکردی که با تزریق KKR تقویت خواهد شد.

لین هوبلین، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی این شرکت، گفت: “ما در سال 2022 9 یا 10 مکان را افتتاح خواهیم کرد و قصد داریم با این سرعت ادامه دهیم.” “سرمایه گذاری به ما این امکان را می دهد که با آن سرعت ادامه دهیم و کیفیت خود را حفظ کنیم، اما همچنین به ما این توانایی را می دهد که مطمئن شویم افراد را به طور من، آموزش می دهیم، محصولات و خدمات جدیدی را ارائه می دهیم، و می تو،م این کار را با حتی اگر از نظر اقتصادی برای یکی دو سال آینده یک محیط متلاطم باشد.”

Heublein علاوه بر ارائه خدمات، تاکید بر کیفیت تجربه را به ،وان یک تمایز کلیدی می داند. او گفت: “ما کمی متفاوت از شرکتی مانند Ideal Image یا Lasers Away هستیم که در درجه اول بر لیزر موهای زائد یا مجسمه سازی بدن تمرکز می کنند.” ما واقعاً روی زیبایی‌شناسی و جوان‌سازی صورت تمرکز می‌کنیم. ما بزرگترین ارائه دهنده بوتا، و فی، در کشور هستیم زیرا ریشه ما همین است و از اینجا شروع کردیم.

اگرچه این بیماری همه گیر مانع رشد در سال 2020 شد، هیبلین گفت که علاقه در سال گذشته هم از سوی مصرف کنندگان و هم از طرف سرمایه گذاران به اوج رسید.

او گفت: “زیبایی شناسی واقعاً بعد از نشستن گرد و غبار در سال 2021 سود برد و مقوله زیبایی شناسی یکی از بزرگترین سال های رشد را در سال 2021 داشته است.” ما 19 سال بود که این ،ب و کار را اداره می کردیم و من هرگز به اندازه فعلی علاقه سرمایه گذاران به این دسته ندیده بودم. از آنجایی که بسیار پراکنده است، فرصتی برای ،ی وجود دارد که به ،وان ارائه دهنده انتخابی برای افرادی که به دنبال سطح بالایی از تخصص و هنر ارائه دهنده زیبایی پزشکی خود هستند ظاهر شود.

و انواع med-spa برای رقابت پول جمع آوری کرده اند. سال گذشته، Ever/Body سریال B 38 میلیون دلاری را بست.

خدمات فعلی SkinSpirit شامل تعدیل کننده‌های عصبی و پرکننده‌های پوستی تزریقی، و همچنین انواع تکنیک‌های میکرونیدلینگ، لیزر و درمان‌های بدن است.

Heublein گفت: «برای به دست آوردن طبیعی ترین نتایج، باید پوست واقعاً سالمی داشته باشید، فقط نمی تو،د تزریق کنید. ما سعی می کنیم بر روی طیف کاملی از خدمات لازم برای داشتن بهترین ظاهر پوست تمرکز کنیم.

در پایان KKR، SkinSpirit چند حوزه مختلف مورد علاقه را لمس می کند. علی ساتوات، شریک در KKR و رئیس جه، رشد استراتژیک مراقبت های بهداشتی KKR، گفت: «از نقطه نظر مراقبت های بهداشتی، بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم با تیم های دیگر خود شریک هستیم – ما با ،ده فروشی و مصرف کننده، با فناوری همکاری می کنیم. “یک جنبه بهداشتی برای چه چیزی وجود دارد [SkinSpirit does]و یک جنبه ،ده فروشی و مصرف کننده برای کاری که انجام می دهند. ما می‌تو،م بهترین آموخته‌ها را از شرکت بیاوریم.»

ساتوات گفت که فضای زیبایی پزشکی برای KKR اولویت بوده است و تنها با عملکرد کانال تقویت شده است. دیدگاه این است که این فضایی است که باید رشد کند، فضایی است که ما رشد آن را دنبال کرده‌ایم. یکی از محرک‌ها، افزایش قدرت اقتصادی ،ن، و افزایش هزینه‌های زیبایی و تندرستی است… وقتی به رهبری بازار در بخش زیبایی‌شناسی پزشکی نگاه می‌کنید، خیلی سریع آن را به SkinSpirit محدود می‌کنید.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/kkr-minority-stake-in-skinspirit-botox-skin-care-1235394692/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با