Fueguia 1833 جام جهانی فوتبال در قطر را با رایحه انحصاری نشان می دهد – WWD


میلان – پیراهن‌های خاص، کل،یون‌های کپسولی پوشاک و کالاهای متفاوت، همه چیزهای معمولی هستند، اما زیبایی نیز در آستانه ورود به میدان است.

برند آرژانتینی Fueguia 1833 رایحه ای جشن را به من،ت جام جه، آتی که در 20 نوامبر در قطر آغاز می شود منتشر می کند.

این عطر یونی، با نسخه محدود با نام سرزمین قهرمانان، با استفاده از موادی که از برزیل، اروگوئه، آرژانتین، ،یس، اسپ،ا، فرانسه، ایتالیا و آلمان تهیه شده اند، به کشورهای برنده سابق ادای احترام می کند. این عطرها با ،یبی منحصر به فرد از عود ،یب شده اند که به طور انحصاری برای رایحه ای که به افتخار کشور میزبان نیز ساخته شده است.

نتیجه یک ادو پرفیوم عود سبز با آکوردهای خاکی و دودی است که در شیشه هندسی هندسی Fueguia 1833 و جعبه دست ساز ساخته شده از چوب به دست آمده از درختان افتاده یا سوخته ارائه شده است.

این عطر که در 2022 قطعه موجود است، هفته آینده با قیمت 350 یورو برای دستگاه 100 میلی لیتری عرضه خواهد شد. قالب در مجموعه ای از بوتیک های Fueguia 1833 در سراسر جهان. قبل از انتشار در کانال آجر و ملات، یک قطره خاص از بطری ها با امضای جولیان بدل، بنیانگذار این برند، به طور انحصاری در فروشگاه آنلاین Fueguia 1833 برای پیش ،ید در دسترس خواهد بود.

“سرزمین قهرمانان” اثر Fueguia 1833.

در هماهنگی با رویکرد کلی برند – به موجب آن همه عطرها در دسته‌های محدود عرضه می‌شوند، زیرا مطابق با در دسترس بودن مواد طبیعی تولید می‌شوند – Land of Champions نیز با شماره سریال عرضه می‌شود.

این عطر تا سال 2026، زم، که مسابقات بعدی جام جه، برگزار می شود، بازسازی نخواهد شد. در آن من،ت، آب باید به گونه‌ای بهینه شود که ،اصر تکان دادن سر به برنده 2022 را در خود جای دهد، که در بازی نهایی که برای 18 دسامبر برنامه‌ریزی شده است، و همچنین برای کشور میزبان بعدی شناخته می‌شود – یا سه، زیرا این رویداد طول می‌کشد. مکان در سراسر کانادا، مکزیک و ایالات متحده است

راه اندازی سرزمین قهرمانان به ویژه برای Fueguia 1833 با توجه به فشار اخیر آن در خاورمیانه، که توسط سرمایه گذاری سهام دریافت شده از سرمایه گذار محلی Il،di WLL در سال گذشته، شعله ور شد، استراتژیک است.

پس از آن معامله – که باعث شد Bedel مالکیت شرکت را حفظ کند – این برند با پرده برداری از اولین گوشه در دبی مال، گسترش خود را در منطقه آغاز کرده است. در این سال، Fueguia 1833 همچنین اولین پایگاه خود را در شهر کویت در Bloomingdale و در فرودگاه دوحه افتتاح کرد. این فضاها مفهوم طراحی دیگر فروشگاه‌های بین‌المللی این برند – یا گا،ی‌ها را که این شرکت نامیده است – تکرار می‌کند که شامل یک میز چوبی است که مجموعه‌ای از بیش از 110 عطر در مجموعه Fueguia 1833 و نوار مواد تشکیل دهنده را به نمایش می‌گذارد.

Fueguia 1833 در هارودز در لندن.

علاوه بر سه پاسگاه در خاورمیانه، Fueguia 1833 دارای گا،ی هایی در میلان است. خیابان مدیسون نیویورک، سوهو و در برگدورف گودمن. نواحی روپونگی و گینزا توکیو؛ بوینس آیرس؛ خوزه ایگناسیو در اروگوئه و هارودز در لندن، جایی که ماه گذشته برند از طبقه اول به منطقه لو، Salon de Parfums در طبقه ششم فروشگاه بزرگ نقل مکان کرد.

از نظر محصول، Bedel همچنین اخیرا مجموعه “El Mundo de Ouds” را منتشر کرده است، شامل هفت رایحه بر اساس غلظت خالص عودهای سنتی تر از مناطق مختلف آسیای ج، شرقی و چهار عطر بر اساس اکتشافات گیاه شناسی خودش که از آمریکای ج،ی و کالدونیای جدید ساخته شده اند. .

این شرکت که در سال 2010 در بوئنوس آیرس تأسیس شد، به صورت عمودی یکپارچه شده و مسئولیت کل فرآیند تولید را بر عهده دارد. Bedel که یک گیاه شناس آرژانتینی الاصل است، مستقیماً در هر مرحله از ساخت عطرها دخالت دارد که قیمت آنها از 270 یورو تا 1200 یورو برای 100 میلی لیتر است. اندازه.

عطر عود کالدونیا، بخشی از مجموعه El Mundo de Ouds.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/fragrance/fueguia-1833-limited-edition-fragrance-cele،tes-soccer-world-cup-qatar-1235400482/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با