Firmenich و DSM مشترکاً راه اندازی Exchange Offer را به عنوان بخشی از ادغام خود برای ایجاد DSM-Firmenich اعلام کردند.


چه؟ Firmenich و DSM مش،اً راه اندازی پیشنهاد Exchange را به ،وان بخشی از ادغام خود برای ایجاد DSM-Firmenich اعلام کرده اند.

جزئیات AFM بخشنامه ارائه را تأیید کرده است، که به شرکت امکان می دهد تا به طور رسمی پیشنهاد تبادل را به ،وان بخشی از ادغام افراد برابر بین DSM و Firmenich برای ایجاد DSM-Firmenich راه اندازی کند.

هیئت مدیره DSM و هیئت نظارت DSM به اتفاق آرا از معاملات حمایت می کنند و پیشنهاد مبا، را برای پذیرش به سهامداران DSM توصیه می کنند.

در حال حاضر انتظار می رود تکمیل معاملات در سه ماهه اول 2023 انجام شود.

این ،یب، ،ب‌وکارهای عطر و طعم Firmenich، پلت‌فرم‌های علمی و قابلیت‌های هم‌آفرینی مرتبط با مجموعه سلامت و تغذیه و تخصص علمی DSM را گرد هم می‌آورد.

شرکت جه، سوئیسی-هلندی جدید دارای چهار تجارت مکمل خواهد بود و در سوئیس مستقر خواهد بود و در فهرست Euronext Ams،am فهرست شده است.

چرا؟ گفته می‌شود که این چهار ،ب‌وکار بهتر DSM-Firmenich را قادر می‌سازند تا با مشتریان شریک شود تا جاه‌طلبی‌های آن‌ها را برآورده کند و نیازهای مصرف‌کنندگان آگاه امروزی را که پایداری، سلامت و رفاه را در اولویت قرار می‌دهند، برطرف کند.

جرالدین ماچت و دیمیتری دو وریز، مدیران عامل DSM، اظهار داشتند: «ما وارد فاز هیجان‌انگیز بعدی می‌شویم زیرا می‌خواهیم قابلیت‌های مکمل DSM و Firmenich، افراد همفکر و پرشور را گرد هم بیاوریم و میراث دو شرکت بزرگ و تاریخی را متحد کنیم. .

DSM-Firmenich قرار است به شریک ایجاد و نوآوری پیشرو در زمینه تغذیه، زیبایی و رفاه تبدیل شود، که قادر به ارائه رشد بیشتر و ایجاد ارزش سهامداران از طریق هم افزایی رشد قوی، و همچنین ارائه افزایش یافته به مشتری و تأثیر مثبت حتی بیشتر است. در سراسر جهان.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/firmenich-and-dsm-jointly-announce-the-launch-of-the-exchange-offer-as-part-of-their-merger-to-create-dsm-firmenich/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با