Dior نسل بعدی سرم Capture Totale – WWD را معرفی می کند


پاریس – Parfums Christian Dior در حال راه اندازی نسل بعدی سرم Capture Totale به نام Le Sé، است و برای توسعه آن یک پلت فرم جدید و فراگیر طبقه بندی پوست ایجاد کرده است.

آ،ین پلتفرم اصلی طبقه‌بندی پوست، که مقیاس فیتزپاتریک نامیده می‌شود، تقریباً 50 سال پیش قدمت دارد. این در سال 1975 تصور شد و رنگ پوست را به شش نوع ع، ت،یم می کند.

با این حال، به سرعت به امروز و برای دیور که به اندازه کافی گسترده نبود. Virginie Couturaud، مدیر ارتباطات علمی در Parfums Christian Dior، گفت که این برند “در طبقه بندی پوست ها در جهان از دیدگاه علمی کاملاً تجدید نظر کرده است.”

Dior Science و شرکت مادر آن LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton با متخصصان پوست و دانشمندان خارجی در سراسر جهان کار ،د تا سیستم جدیدی را ارائه کنند. آنها طبقه بندی Fitzpatrick را با Pantone SkinTone Guide ،یب ،د که بیشتر برای لوازم آرایشی رنگی استفاده می شود.

کوتراود گفت: “این اولین بار است که از آن در زمینه مراقبت از پوست استفاده می کنیم.”

نتیجه پلتفرم TOTAL است که دامنه وسیع تر و فراگیرتر است. (مخفف TOTAL به م،ای واقعی کلمه این را نشان می دهد که مخفف “tones”، “omnigender”، “types”، “سنین” و “مکان ها” است.)

پلتفرم آزمایشی جدید شامل 110 رنگ پوست به نام “Pantones” از بیش از 600 مرد و زن، با پنج نوع پوست، بین 18 تا 70 سال است. آنها در ایالات متحده، اروپا و چین قرار داشتند.

Couturaud گفت: “رنگ پوست یک پارامتر پیچیده است که می تواند در یک سایه متفاوت باشد – برای مثال از بژ تا صورتی.”

فرمول Le Sé، بر روی هر یک از آن پنتون های پوستی برای اندازه گیری اثربخشی ثابت آزمایش شد. به گفته دیور، پروتکل آزمایش جدید ثابت کرد که این محصول برای همه ،ت‌ها، گروه‌های سنی، انواع پوست و رنگ‌ها با نتایج رکورددار کار می‌کند.

Le Sé، بر روی علائم اصلی پیری عمل می کند و باعث می شود پوست سفت تر، حجیم تر و روشن تر شود. گفته می شود که اقدامات محصول با گذشت زمان تشدید می شود.

کوتراود گفت: «ما می‌خواستیم محصولی برای تمام پوست‌ها ایجاد کنیم.

چنین یافته‌ای می‌تواند به تقویت ،ب‌وکار مراقبت از پوست دیور کمک کند، که از نظر فروش، کوچک‌تر از فعالیت‌های عطر یا آرایش آن است. بر اساس تحقیقات بازار Euromonitor International، در سال 2021، مراقبت از پوست دیور به 916.5 میلیون دلار رسید، در حالی که عطر دیور 1.89 میلیارد دلار و آرایش دیور، 1.39 میلیارد دلار درآمد داشت.

سلول های مادر یا سلول های بنیادی کلیدی برای اثربخشی Le Sé، هستند. دیور می‌گوید ثابت کرده است که پتانسیل بازسازی استحکام اپیدرم را می‌توان با تثبیت لنگرگاه سلول‌های مادر، که با افزایش سن شل می‌شود، احیا کرد.

کوتراود گفت: “ما نشان دادیم که زیست شناسی برای همه پوست ها ی،ان است.”

این به رغم ال،ای پیری متنوع آن است.

کارل پیس، مدیر تحقیقات جه، LVMH توضیح داد: علائم پیری زیادی وجود دارد که ظاهر می شوند، اما با توجه به رنگ پوست متفاوت هستند.

فرمول سرم با لون،ای ،ر شده و عصاره زنبق توسک، به روز شد که لنگرگاه سلول های مادر را “بسیار فعال” می کند.

پیس گفت: «ما سال‌هاست که روی لون،ا کار می‌کنیم و در حال بررسی پتانسیل این گل هستیم. چندین نسل از مواد فعال را ارائه داد که ما در بسیاری از نسل‌های محصولات سرم و ، کپچر توتال معرفی کرده‌ایم. برای این نسل، ما در حال بررسی راه جدیدی برای گرفتن مولکول‌ها از لون،ا بوده‌ایم.»

دیور ساینس لان،ا را در ماداگاسکار مطالعه کرد که از باغ دیور آنجا حذف شد. این برند از فرآیند ،ر چندگانه روی آن استفاده کرد.

پیز ادامه داد: «این فناوری بسیار پیشرفته‌تر از ،ر معمولی است.

این یک فناوری تمیز است که کاملاً گیاهی و پایدار است تا قدرت بازسازی گل را برای هدف قرار دادن سلول های مادر تقویت کند.

دیور می‌گوید کپسوله‌سازی دوگانه با تکنولوژی بالا به لون،ا اجازه می‌دهد تا در محل اتصال پوستی-اپیدرمی پوست فرو رفته و در عرض چهار ساعت روی سلول‌های مادر اثر بگذارد.

زنبق توسک، نیز از باغ حفاظت شده دیور در ایتالیا می آید. این ماده یک سپر سطحی روی پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش ایجاد می کند تا از سلول های مادر پوست محافظت کند. Le Sé، حاوی پلی پرکننده HA نیز می باشد تا اثر پرکننده طول، مدتی داشته باشد.

نود و هشت درصد از ،یبات فرمول سرم منشا طبیعی دارند و قابل تجزیه زیستی و همچنین قابل بازیافت هستند.

دیور بطری محصول را که اکنون از 20 درصد شیشه بازیافتی ساخته شده است، دوباره طراحی کرد که منجر به کاهش ردپای کربن در تولید بسته بندی شد.

Le Sé، از روز دوشنبه به طور انحصاری در dior.com و از اول ژانویه در کانترهای سراسر جهان عرضه خواهد شد.

در همین حال، محققان دیور قصد دارند به توسعه و استفاده از پلتفرم TOTAL ادامه دهند.

کوترود گفت: «ما می‌خواهیم جلوتر برویم.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/dior-next-generation-capture-totale-se،-1235452013/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با