Aurélien Guichard هاکی روی چمن و عطرسازی را ورزش خوب می یابد – WWD


Aurélien Guichard با خنده گفت: “وقتی خواب می بینم، در مورد عطر خواب نمی بینم – خواب بازی هاکی را می بینم.”

این ممکن است تعجب آور باشد، زیرا شغل روزانه او به ،وان یک عطرساز استاد در تاکاساگو است. یکی از بنیانگذاران برند Matière Première عطرهای طاقچه و خالق یک مزرعه گیاهی رز سانتیفولیا و گل سرخ است. اما هاکی روی چمن از سن پنج سالگی اشتیاق و وسواس او بوده است.

این بازیکن 45 ساله بازی را در زمینی نزدیک آپارتمان خانواده اش در پاریس آغاز کرد و از نوجو، در سطح ملی بازی می کرد. او گفت: “من با گروهی از بچه ها شروع کردم که هنوز هم با آنها بازی می کنم.” در مجموع حدود 20 نفر هستند که بسیاری از آنها دوستان صمیمی هستند و در عروسی آینده او شرکت خواهند کرد.

به گفته گیچارد، هاکی روی چمن یک ورزش حرفه ای نیست، بنابراین هرگز با پول هدایت نمی شود و دوستی عمیق و ارزش های محکمی را القا می کند. او گفت: «شما بازی می‌کنید، زیرا این فقط علاقه شماست».

بین پنج تا دوازده سالگی، گیچارد هفته ای یک بار تمرین می کرد و یک بازی انجام می داد. سپس، تعداد جلسات در تیم بزرگسال افزایش یافت.

او گفت: “این زندگی من را تغییر داد، زیرا در واقع دنیایی از بزرگسالان را به روی من باز کرد.” “بسیاری از [the men] بازیکنان هاکی بسیار موفقی بودند – بسیاری از آنها برای تیم ملی بازی می ،د – اما علاوه بر آن، بسیاری نیز تاجران موفقی بودند.

گیچارد ادامه داد: «به یاد می‌آورم که شاید دو یا سه سال تلاش کردم تا مهارت‌هایم را بهبود بخشم، اما همچنین به ،وان یک انسان پذیرفته شوم.

او بازی در سطح ملی برای فرانسه را با افرادی از خارج از کشور مانند هند و هلند آغاز کرد.

در دانشگاه غرب ،ستان بریستول، در ،ستان، گیچارد کاپیتان اول تیم در سال های 1996، 1997 و 1999 بود. او پس از آن به فرانسه بازگشت و برای حدود 15 سال در تیم لیگ اول این کشور حضور داشت.

گیچارد گفت: “من برای هیچ چیز جز کار و بازی وقت زیادی نداشتم.” “اما این واقعاً چیزی بود که زندگی، رویاها و اه، من را برای سالهای بسیار طول، هدایت کرد.”

او سپس به ایالات متحده نقل مکان کرد و برای یک تیم نیویورکی هاکی روی چمن بازی کرد که قهرمان آمریکا شد. گیچارد مهاجم مرکزی، هافبک می، و اخیراً دفاع می، برای تیم ملی مسترز فرانسه بوده است.

در سال 2019، زم، که او به ،وان کاپیتان تیم پاریس ژان بوئن یا PJB خدمت می کرد، در جام ملت های اروپا در جایگاه دوم قرار گرفت. در سال 2022، تیم استادان گیچارد قهرمان فرانسه شد.

برای عطرساز، عطر و هاکی روی چمن آنقدرها هم که تصور می شود دور نیستند. او گفت: “شباهت های زیادی با هاکی – ورزش به طور کلی – و عطرساز بودن وجود دارد.” برای نشان دادن، گیچارد برخی از نوشته های عطرساز فقید ادموند رودنیتسکا را که مربوط به سال 1989 است، نوشت.

گیچارد گفت: «او یک طرفدار ورزش بود و این نامه را زم، که عطرسازی می‌گفت به شاگردانش نوشت.

رودنیتسکا به زبان فرانسوی نوشت: “محصولانه ورزشکار باشید، شخصیت را سخت می کند، محافظت می کند، نفس و استقامت می بخشد، تلاش روزانه را به دوستی وفادار و آشنا تبدیل می کند که همیشه به موفقیت ختم می شود. ساختن عطر یک ورزش است. این کار را ورزشی، وفادارانه انجام دهید.»

گیچارد که از پرفروش‌ترین‌هایش می‌توان به Narciso by Narciso Rodriguez، Burberry Hero، Versace Eros و Gucci Pour Homme اشاره کرد، گفت: «وقتی عطر می‌سازید، نمی‌د،د برنده می‌شوید یا می‌بازید. “شما این عدم اطمینان را دارید، اما آنچه شما را هدایت می کند رویای برنده شدن یا خلقت است.

او ادامه داد: «وقتی یک ورزش انجام می دهید، چیزی را با افراد دیگر خلق می کنید. “شما همیشه توسط آتش خود رانده هستید – این اشتیاق شماست. مهم این است که چقدر برای آن تلاش می کنید.»

تمرین به کامل شدن کمک می کند.

گیچارد گفت: “مردم ورزش نمی کنند تا قهرمان شوند، بلکه همه آنها ورزش می کنند تا خودشان را بهبود بخشند.” هر دو با استقامت و مهارت های انس، و همچنین دوستی های جعلی و نظم و انضباط تقویت می شوند.

گیچارد گفت: “در پایان، مهمترین چیز احساس لذت در تلاش است.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/aurelien-guichard-perfumer-good-sport-1235509588/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با