9 انتخاب سلامتی برای هدیه در این فصل تعطیلات – WWD


از محصولات تعطیلات با نسخه محدود گرفته تا کیت های محصولات پرفروش، برندهای سلامتی تعطیلات امسال را آسان می کنند. در اینجا تعدادی از بهترین هدایای سلامتی و جوراب های ساق بلند برای دادن در این فصل آورده شده است.

950 دلار در Gucci.com

حلقه گوچی x اورا

Gucci x Oura درست به موقع برای تعطیلات عرضه شد. حلقه براق، که دارای Gs های دوگانه به هم پیوسته گوچی است، از تمام مزایای حلقه Oura Gen 3، از جمله ردیابی خواب، حرکت و آمادگی برخوردار است. با ،ید حلقه Gucci x Oura، کاربران اشتراک مادام العمر Oura را دریافت خواهند کرد.

  1. پچ خوب تعطیلات ست تشویق

30 دلار برای 12 پچ در TheGoodPatch.com

این فصل، The Good Patch برخی از پرفروش‌ترین وصله‌های سلامت پوشیدنی خود را در یک کیت من، ،یب کرده است. این مجموعه شادی تعطیلات شامل پچ های B12 Awake، Rescue و Dream است تا هر ،ی را برای موفقیت در این فصل تعطیلات آماده کند.

44.97 دلار در MoonOralCare.com

کیت براق و درخشش ماه

با این کیت مون که شامل آیتم قهرمان این برند، قلم سفید کننده دندان کندال جنر و همچنین خمیر دندان ژل کازمیک و نوارهای سفید کننده حل کننده است، دندان های درخشان تری را هدیه دهید.

45 دلار در DrinkMaie.com

Maie Wines Chill Pack

قبل از تعطیلات، برند جدید شراب تک‌نفره Maie، که توسط Jaclyn Johnson و Neha Kumar تأسیس شده است، با Chill،use مقصد سلامتی در یک کیت جشن با روغن صورت روشن‌کننده Chill،use و سه شراب امضای Maie: Sauvignon Blanc، Pinot Noir و Rosé همکاری کرد.

154 دلار در S،pBala.com

ست هدیه بالا پیلاتس

Bala دوستداران تن، اندام را با این ست پوشانده است که شامل تمام لوازم ضروری پیلاتس این برند، از جمله الن،ای امضا شده، یک توپ و نوارهای تمرینی، به علاوه یک کت کوچک برای حمل آن است.

  1. تاتا هارپر x نت به داخل شمع جنگل

82 دلار در TataHarperSkincare.com یا در NetteNYC.com

تاتا هارپر x نت به داخل شمع جنگل

درست در زمان تعطیلات، نت با تاتا هارپر همکاری کرد تا شمعی با الهام از هنر ژاپنی حمام ، در جنگل بسازد. به گفته این برند، این شمع به گونه‌ای ساخته شده است که «مانند یک تکه جنگل در مزرعه هارپر، جایی که او زم، که نیاز به القای حس آرامش دارد، به آنجا می‌رود».

  1. کیت کشف عطرهای کاربردی Nue Co

90 دلار در TheNueCo.com

کیت کشف عطرهای کاربردی Nue Co

این مجموعه از The Nue Co دارای سه عطر کاربردی مبتنی بر راه حل این برند است. گفته می شود عطر اصلی عملکردی و رایحه Forest Lungs هر دو استرس را کاهش می دهند، در حالی که انرژی ذهن برای تقویت تمرکز فرموله شده است.

  1. کیت استارتر زیبایی پاک پرلل

150 دلار در PerelelHealth.com

کیت استارتر زیبایی پاک پرلل

کیت استارتر Clean Beauty با برند ویتامین Perelel برای علاقه مندان به سلامتی و زیبایی تمیز که به دنبال تجربه محصولات و برندهای جدید هستند ایده آل است. این شامل مجموعه‌ای از گزینه‌های ویتامین، به‌علاوه محصولات مورد علاقه طرفداران از برندهای زیبایی و سلامتی تمیز مانند Tower28، Youth to the People، Klur و Corpus است.

  1. بمب حمام اسطوخودوس شرکت Honey Pot

13.99 دلار در TheHoneyPot.co

بمب حمام اسطوخودوس شرکت Honey Pot

بمب‌های حمام یک جوراب‌های جوراب‌دار ک،یک هستند و این بمب‌های شرکت The Honey Pot متعادل کننده pH هستند و هیچ گونه تحریکی ایجاد نمی‌کنند. بمب های گیاهی با رایحه ای کاملا طبیعی و آرام بخش اسطوخودوس و در گزینه ای بدون عطر عرضه می شوند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/wellness-picks-to-gift-this-،liday-season-1235419082/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با