Ulta توسط “TERFs” به دلیل پادکست با حضور اینفلوئنسر ترنس دیلان مولوینی تحریم شد


چه؟ گفته می‌شود که فمینیست‌های رادیکال فرا انحصاری (TERFs) Ulta Beauty را به خاطر آن تحریم می‌کنند. زیبایی… پاد،ت با حضور اینفلوئنسر ترنس دیلان مولوینی، که سفر او به بیرون آمدن را برجسته می کند.

جزئیات مولو، در صحبت با دیوید لوپز، آرایشگر ،تی، اظهار داشت: «می‌دانم که می‌توانم عشق پیدا کنم. می دانم که هنوز هم می توانم مجری باشم. می دانم که می توانم خانواده داشته باشم. من می‌خواهم یک روز مادر شوم – و کاملاً می‌توانم.»

با این حال، کاربران توییتر برای ابراز نگر، در مورد این پاد،ت به سایت رسانه اجتماعی مراجعه ،د و خواستار تحریم این شرکت زیبایی شدند.

بر اساس گزارش The Cut، کاربران توییتر مولوینی و اولتا را به «ترول ، ،ن»، به نمایش گذاشتن «امتیاز مردانه»، تلقی ،نه به ،وان «لباس» و «رژه دلقک زن‌ستیزی، تصاحب و تمس، ،ن» متهم ،د.

چرا؟ Ulta Beauty در یک پست یوتیوب به این واکنش واکنش نشان داد و گفت: “فرض از “زیبایی…این است که مکالماتی را به نمایش بگذارد که عدسی استانداردهای زیبایی سنتی را گسترش دهد. ما معتقدیم زیبایی برای همه است.

و در حالی که می د،م برخی از گفت،ایی که میزب، می کنیم دیدگاه ها و نظرات را به چالش می کشند، معتقدیم گفتگوی سازنده یکی از راه های مهم برای جلو بردن زیبایی است. متقاطع بودن هویت ،تی جزئی است، چیزی که دیوید و دیلن خودشان را در این ،مت تصدیق می کنند. صرف نظر از اینکه ،ی چگونه شناسایی می‌کند، سزاوار احترام ماست.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/ulta-boycotted-by-terfs-over-podcast-featuring-trans-influencer-dylan-mulvaney/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با