The Wolf Cut به لطف جنا اورتگا – WWD در حال تصاحب است


پس از تسلط بر شبکه های اجتماعی در ماه های اخیر، برش گرگ به فرش قرمز رسید.

در هشتادمین مراسم سالانه جوایز گلدن گلوب در روز سه‌شنبه، جِنا اورتگا، ستاره نوظهور هالیوود، که نقش اصلی را در «چهارشنبه» نت‌فلی، بازی می‌کند، نگاه ژولیده و لایه‌لایه‌ای از ماهی کفال دیده شد.

دیوید استنول، آرایشگر مشهور، لوب پشمالو اورتگا را اجرا کرد، که این بازیگر نوپا برای اولین بار در دسامبر در یک حضور مهمان در برنامه «The Tonight S،w» همراه با یک رنگ جدید قهوه‌ای رنگ به نمایش درآمد.

سایر سلبریتی ها نیز به این مدل موها روی آورده اند، از جمله گربه دوجا – که اغلب با انتخاب های زیبایی تحسین برانگیز خود سر و صدای زیادی ایجاد می کند – و مایلی سایرس که در سال های اخیر بیش از یک بار با این مدل ظاهر شده و اخیراً در طول اجرای خود آن را به رخ کشیده است. برای ویژه برنامه تلویزیونی شب سال نو 2023 NBC.

در حالی که ظهور مجدد مدل مو به ظاهر آن را به ارتفاعات جدیدی رسانده است (ارائه دهنده داده Spate گزارش می دهد که جستجو برای برش گرگ در سال 2022 نسبت به سال قبل 20.9 درصد افزایش یافته است و به طور متوسط ​​ماهانه 221900 جستجو در گوگل به دست آورده است)، این ظاهر ریشه در دهه 70 دارد.

دیوید کوتبلانچ، استایلیست در سالن فکای سوهو، گفت: «من قبل از اینکه به آنها «برش گرگ» گفته شود، برش‌های گرگ را انجام می‌دادم، و اشاره کرد که این سبک در اوایل یک بازگشت دیگر را تجربه کرد. این سبک ،یبی از شگ دهه 70 و کفال دهه 80 است.

یکی از مشخصه‌های دیوید بووی، زیگی استارداست، کت، قرمز روشن او بود، نسخه‌ای افراطی از برش گرگی که توسط آرایشگر سوزی رونسون انجام شد و دارای لایه‌های بسیار کوتاه در بالا بود.

جین فوندا نیز در نقش بری د،ل در فیلم «کلوت» در سال 1971 که برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد، در نقش بری د،ل از حاشیه‌های پرتقوع لایه‌های جلویی استفاده کرد. فوندا در بسیاری از دهه 70 با مدل موی خود – که بیشتر در ع، بدنام او در سال 1970 جاودانه شد – ماندگار شد.

امروزه، هشتگ #WolfCut در TikTok 2.6 میلیارد بازدید و تعداد زیادی دارد، با کاربر، که ویدیوهایی را از خود آپلود می کنند که در آن کوتاهی گرگ خود را انجام می دهند، نشان می دهد که چگونه مدل آندروژنی در انواع مختلف مو به نظر می رسد و در مورد بهترین شیوه های مراقبت برای کوتاهی توصیه می کنند.

کریستان سرافینو، بنیانگذار برند آرایش مردانه، The Best Paste و آرایشگر افراد مشهور، گفت: «همه چیز چرخه‌ای است – منطقی است که با ،وج از قرنطینه، مردم به سمت سبکی برمی‌آیند که تندتر است، که بیشتر بی،ه‌ای است. امثال رایان رینولدز و هیو جکمن.

کاری که فر انجام می دهد این است که چشم ها را تقویت می کند – می تو،د انتهای تارهای مو را مانند فلش در نظر بگیرید، و آنها به ویژگی های صورت شما اشاره می کنند. با باز ، گردن، شما همچنین صورت را باز کرده و توجه را به استخوان گونه و ناحیه چشم جلب می کنید.

در اینجا نگاهی به برداشت‌های منحصر به فرد افراد مشهور مختلف از جنا اورتگا گرفته تا دیوید بووی می‌اندازیم.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/jenna-ortega-miley-cyrus-haircut-wolf-cut-1235468186/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با