ShopMy بودجه 8 میلیون دلاری را در سری A جمع آوری می کند. پلت فرم بازاریابی وابسته به مقیاس محصول مهندسی و طراحی


چه؟ به گفته WWD.com، پلتفرم بازاریابی وابسته S،pMy 8 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرده است که این دور توسط رند کریر، مدیر اجرایی Granite Telecom و همچنین گروهی از سرمایه گذاران خصوصی هدایت می شود.

جزئیات این پلتفرم به سازندگان اجازه می‌دهد تا بازاریابی وابسته و حمایت‌های پولی را با برندها پخش کنند و افراد مشهوری مانند اولیویا پالمرو از این سرویس استفاده کنند.

در ابتدا صرفاً بر روی سازندگان زیبایی تمرکز داشت، اکنون برای ،یب مد، سلامتی و تغذیه گسترش یافته است.

چرا؟ S،pMy بیان کرده است که این بودجه به تیم اجازه می دهد تا محصول مهندسی و طراحی را مقیاس بندی کند، یک نسخه اپلیکیشن موبایلی از پلتفرم بسازد و برنامه مدیر فروشگاه VIP را گسترش دهد.

جاستین کان، یکی از سرمایه گذاران خصوصی، بنیانگذار سرویس پخش زنده ویدئویی توییچ، در مورد سرمایه گذاری گفت: “من کاملاً معتقدم که همکاری بین سازندگان محتوا و برندها دهه آینده تبلیغات را تعیین می کند و پلتفرم S،pMy چشمگیرترین پلت فرم است. من در فضا دیده ام. رویکرد متفکرانه آنها به زیرساخت داده های اساسی و تمرکز بر تجربه کاربر آنها را واقعاً متمایز کرده است – من هیجان زده هستم که بخشی از آن باشم.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/s،pmy-raises-us8-million-in-series-a-funding-affiliate-marketing-platform-to-scale-engineering-،uct-and-design/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با