Rémy Cointreau یک برند عطر خوب را راه اندازی کرد – WWD


پاریس – عطرها و عطرها اشتراکات زیادی دارند – فرآیندهای خیساندن و توصیفگرهای “دسته گل” در میان آنها. بنابراین جای تعجب نیست که خانه رمی کوینترو وارد دنیای عطرهای خوب شود.

این سازنده مشهور فرانسوی برای این من،ت یک برند جدید ایجاد کرده است: Maison Psyché.

رمی کوینترو در بی،ه‌ای گفت: «Maison Psyché بر این باور است که شگفت‌انگیزترین خلاقیت‌ها زم، به وجود می‌آیند که ترورهای استثنایی و کیمیاگری استادان و صنعتگران در کنار هم قرار گیرند.»

برای این پروژه، این ملاقات ذهن و استعدادهای خلاق استاد سرداب Maison Rémy Martin، Baptiste Loiseau و عطرساز Firmenich، سوفی لبه بود.

اولین مجموعه Maison Pysché از پنج عطر تشکیل شده است که در چالک‌های بلوط کوچک در زیرزمین‌های Maison Rémy Martin در کنیاک فرانسه باقی مانده‌اند. این ظروف بلوط مخصوصاً توسط Seguin Moreau، بشکه‌سازان تخصصی برای تقریباً دو قرن طراحی شده‌اند.

رمی کوینترو نوشت: «استفاده از چوب و تسلط بر زمان برای آشکار ، ماهیت مواد، هنری است که از زمان های بسیار قدیم توسط خانه رمی مارتین انجام می شد. بنابراین، این هنر به خلق عطرهای جدیدی کمک می کند که ماندگاری روی پوست و غنای بویایی آن ها برابر نیست.

بطری های Maison Psyché از کریستال Baccarat ساخته شده است که با طلا تزئین شده است. قطعات خاصی نیز با الماس پوشیده شده و در سری های بسیار محدود شماره گذاری شده اند.

فران،کو ریوسا، رئیس، گفت: “ایجاد Maison Psyché تحقق یک رویای شگفت انگیز است – رویای اختراع مجدد عطرسازی بزرگ در قرن بیست و یکم و بازیابی اعتبار آن با اتصال آن به تخصص سنتی و قدیمی ارواح استثنایی.” مدیر اجرایی برند عطر.

“[The] اریک والت، مدیر عامل گروه Rémy Cointreau گفت: محدوده Maison Psyché گسترش طبیعی فعالیت های ما است.

عطرهای Maison Psyché که از 5500 یورو در هر بطری به فروش می رسد، فقط در فرانسه و از طریق مدیران مشتریان خصوصی رمی کوینترو در دسترس هستند.

در سال 2023، این عطرها در ژانویه به ایالات متحده، در ماه مارس در ما،ی و سنگاپور و در آوریل در بریت،ا و سوئیس عرضه خواهند شد. پیش بینی می شود که پرتاب در چین در ماه می انجام شود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/fragrance/remy-cointreau-launches-fine-fragrance-1235406907/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با