Perfect Corp در بورس نیویورک شروع به کار کرد


چه؟ اپلیکیشن واقعیت افزوده Perfect Corp در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) راه اندازی شد و با سهام عادی ک، A و ضمانت نامه های خود که به ترتیب تحت نمادهای تیک تیک “PERF” و “PERF WS” فهرست شده اند، به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد.

جزئیات این فهرست Perfect Corp را به اولین شرکت SaaS مستقر در تایوان تبدیل می کند که در NYSE فهرست شده است.

چرا؟ آلیس چانگ، موسس و مدیر اجرایی پرفکت، می‌گوید: «ما هیجان زده‌ایم که امروز اولین شرکت خود را به ،وان یک شرکت سهامی عام هفت سال پس از شروع کارمان انجام دهیم. این یک روز مهم برای پرفکت است و ما از آنچه به دست آورده ایم هیجان زده هستیم.

ما به لطف تیم متعهد و در سطح جه، از استعدادهایمان تا اینجای کار رسیده ایم. ما با هم Perfect را به یک رهبر صنعت جه، تبدیل کرده ایم. مایلیم از سرمایه گذاران و مشتریان استراتژیک خود برای حمایت و اعتمادشان و کمک به ما برای رسیدن به این نقطه عطف تشکر کنیم.

«فهرست NYSE ما مقصد را نشان نمی‌دهد، بلکه آغاز یک فصل جدید هیجان‌انگیز است. با افزایش دسترسی خود به بازار سرمایه جه،، قصد داریم پوشش صنعت خود را از زیبایی و مد و بخش‌های مجاور گسترش دهیم، راه‌حل‌های خلاقانه AR و AI SaaS خود را تقویت کنیم و به شرکت‌های بیشتری در سراسر جهان قدرت دهیم تا تجربیات آزمایشی محصول مجازی را به آنها ارائه دهند. مصرف کنندگان.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/perfect-corp-debuts-on-new-york-stock-exchange/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با