Mielle Organics برای پیوستن به P&G Beauty. مشارکت برای تسریع دسترسی برند مراقبت از مو به زنان سیاه پوست بیشتر


چه؟ Mielle Organics قرار است به P&G Beauty ملحق شود، مشروط به تایید مقررات، در مشارکتی که هدف آن گسترش بیشتر دسترسی به محصولات و خدمات موی سالم برای ،ن سیاه پوست در سراسر جهان است.

جزئیات Mielle همچنان توسط یکی از بنیانگذاران Monique و Melvin Rodriguez به ترتیب به ،وان مدیرعامل و COO رهبری می شود و به ،وان یک شرکت تابعه مستقل P&G Beauty فعالیت خواهد کرد.

هم Mielle و هم P&G 10 میلیون دلار به Mielle Cares، یک سازمان غیرانتفاعی با هدف ارائه منابع و پشتیب، برای پیشبرد فرصت‌های آموزشی و اقتصادی در جوامع سیاه‌پوست و قهوه‌ای متعهد شده‌اند.

بر اساس یک بی،ه مطبوعاتی، “سرمایه گذاری P&G در Mielle Cares کار خود را در پیشبرد برابری ،تی و نژادی از طریق پلتفرم های برنده جوایزی مانند My Black is Beautiful و Widen the Screen بیشتر گسترش می دهد.”

چرا؟ رودریگز گفت: «از لحظه‌ای که وارد P&G شدیم، تیم متنوعی از رهبران را دیدیم که ارزش‌ها و دیدگاه‌های ما را برای نوآوری، آموزش و توانمندسازی جامعه به اشتراک می‌گذارند، از جمله چندین رهبر سیاه‌پوست که نقش کلیدی در ،ب‌وکارهای مراقبت از مو و زیبایی دارند.

این همکاری به Mielle این فرصت را می‌دهد تا با محصولات و فرمول‌های عالی که جامعه ما آن را دوست دارد به مصرف‌کنندگان موهای بافت‌دار بیشتری خدمت کند.

Lela Coffey، معاون ،ب‌وکار مراقبت از موی چند فرهنگی P&G، ادامه داد: «نقش P&G Beauty حمایت از تیم Mielle Organics برای دستیابی به چشم‌اندازشان – از جمله افزایش دسترسی در جوامع سیاه‌پوست و قهوه‌ای و سرمایه‌گذاری در تحقیق و نوآوری – خواهد بود. در حالی که این امکان را فراهم می کند که اصول اصلی موفقیت آنها به همان شکلی که امروز هستند ادامه یابد.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/mielle-،ics-to-join-pg-beauty-partner،p-to-accelerate-hair-care-،nds-access-to-more-black-women/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با