L’Oréal USA سال 2022 را برای زنان در علوم علمی اعلام کرد – WWD


L’Oréal USA برای برنامه ،ن در علم خود، اسامی 2022 را اعلام کرد.

گروه امسال شامل Sikoya Ashburn، Sarah Burnett، Marina LaForgia، Sandya Su،manian و Margot Wohl است که هر کدام از آنها برای پیشبرد تحقیقات در رشته های مربوطه خود بودجه ای از سوی این برند دریافت خواهند کرد.

Marissa Pagnani McGowan، رئیس مسئولیت اجتماعی شرکتی L’Oréal و مسئول پایداری در آمریکای شمالی گفت: «همکاران L’Oréal USA For Women in Science امسال نمونه‌ای از همه چیزهایی هستند که ما قصد داریم با این برنامه جشن بگیریم و به انجام برس،م. ما معتقدیم که ایجاد این فرصت‌ها و ایجاد دید برای ،ن در STEM برای نسل بعدی دختران و ،ن جوان ضروری است.

اشبرن در تحقیقات علوم اعصاب خود بر درک نحوه عملکرد مخچه در اختلالات عصبی رشدی مانند ADHD تمرکز می کند تا درمان چنین شرایطی را بهبود بخشد.

برنت تحقیقاتی را در مورد جریان مخلوط ذرات و مایع انجام می دهد تا رفتار مایعات را بهتر درک کند، که در کاربردهایی مانند داروسازی و فرآوری مواد غذایی مهم است.

تحقیقات لافورجیا در اکولوژی با تمرکز بر پراکندگی بذر گیاهان به دنبال این است که بفهمد کدام گونه گیاهی در برابر تغییرات محیطی آسیب پذیرتر هستند.

به دنبال بهبود مدیریت میگرن مزمن و بیماری پارکینسون، Su،manian روی سیستم‌های نظارت پوشیدنی که فرآیندهای بدن مانند ضربان قلب و پاسخ‌های درد را ردیابی می‌کند، تحقیق می‌کند.

هدف پژوهش Wohl مق، با رشد جمعیت پشه‌ها و گسترش بیماری‌های منتقله از طریق پشه با مطالعه رفتار تخم‌گذاری این گونه است.

اکنون در نوزدهمین سال خود، ابتکار L’Oréal USA For Women in Science نزدیک به 5 میلیون دلار برای پیشبرد تحقیقات دانشمندان زن و پسا دکترا سرمایه گذاری کرده است.

L’Oréal USA در مراسم اهدای جوایز در کتابخانه یادبود مارتین لوتر کینگ جونیور در واشنگتن دی سی، در روز پنجشنبه، از یاران امسال تجلیل خواهد کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/loreal-usa-2022-women-in-science-fellows-1235407708/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با