L’Oréal ایالات متحده، Rahquel Purcell را به عنوان اولین افسر ارشد تحول، آمریکای شمالی – WWD انتخاب می کند


L’Oréal USA اولین افسر ارشد تحول خود را برای منطقه آمریکای شمالی منصوب کرد.

Rahquel Purcell که هفت سال در این شرکت بوده و اخیراً به ،وان افسر عملیات در آمریکای شمالی خدمت کرده است، این نقش را بر عهده خواهد گرفت.

در این موقعیت، Purcell فرآیندها و عملکردهای تجاری برند را تکامل و پیشرفت خواهد داد.

دیوید گرینبرگ، مدیر اجرایی L’Oréal USA و رئیس شرکت North گفت: “به ،وان بزرگترین شرکت تابعه L’Oréal Group، توانایی ما برای پاسخگویی فعال به چشم انداز در حال تغییر بازار، کلید رشد مداوم و رهبری صنعت ما است.” آمریکا در بی،ه ای

“توسعه دفتر تحول تحت رهبری راکوئل فرصتی است تا به طور مداوم یک تحول استراتژیک و جاه طلبانه مدل ،ب و کار خود را در میان عملیات و عملکردها، طراحی سازم،، ابزارهای اصلی ،ب و کار و موارد دیگر هدایت کنیم.”

پرسل قبل از پیوستن به L’Oréal در سال 2016، 23 سال را در Procter & Gamble گذراند، جایی که او بر زنجیره تامین، تولید و عملیات بسته بندی نظارت داشت.

این انتصاب آ،ین مورد از یک سری تغییرات اخیر در گروه L’Oréal است. ماه گذشته، L’Oréal USA، Amy Whang را به ،وان رئیس برندهای Maybelline نیویورک، Garnier و Essie انتخاب کرد و در سپتامبر، L’Oréal Umesh Phadke را به ،وان مدیر ارشد تحول در سنگاپور انتخاب کرد.

از ماه مارس، ال،اندر هی مدیر تحول بخش محصولات مصرفی L’Oréal در سراسر جهان است.

در ماه آگوست، L’Oréal USA دفتر مرکزی خود را در لس آنجلس افتتاح کرد و اولین شرکت در خارج از شهر نیویورک بود. گرینبرگ در مصاحبه ای به Beauty Inc گفت که خوشبین است که هاب “موتور رشد” این شرکت باشد، که در نیمه اول سال شاهد افزایش 23.5 درصدی فروش بود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/loreal-usa-appoints-rahquel-purcell-chief-transformation-officer-north-americas-1235435225/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با