L’Objet اولین مجموعه از عطرهای شخصی خود – WWD را معرفی کرد


L’Objet شخصی می شود.

برند عطر و طراحی خانه برای اولین بار وارد فضای رایحه شخصی می شود.

این مجموعه که امروز عرضه شد، شامل چهار ادوپرفوم الهام گرفته از طبیعت است: Oh Mon Dieu!، تداعی کننده روح پاریس در سال 1969، Bois Sa،e، یادآور بوی جنگل مرطوب، Rose Noire، ،یبی از گل رز، و Côté Maquis. ، به منظور یادآوری روزهای آفتابی مدیترانه ای به پوشندگان، همه 160 یا 250 دلار است.

من از عطر و تأثیر آن بر ما و احساسات، حالات ما و اینکه چگونه می تواند شما را به مکان یا فضایی در زمان پرتاب کند، بسیار الهام گرفته و مجذوب شده ام. این انگیزه پشت آن بود [the eau de parfum collection]Elad Yifrach، بنیانگذار و مدیر خلاق L’Objet، خاطرنشان کرد.

اگرچه L’Objet از زمان عرضه در سال 2004 در فضای عطر و طراحی خانه نامی برای خود دست و پا کرده است، ادو پرفیوم های شخصی همیشه برای Yifrach در افق بودند.

یفراچ گفت: «ما همیشه در دسته عطرهای خانگی بوده‌ایم و این یکی از اشتیاق بزرگ من بوده است. همانطور که در طول سال ها آن را توسعه دادیم و شروع به کار با بینی خانگی کردیم و واقعاً این فلسفه را ایجاد کردیم که می خواهیم با هر کاری که انجام می دهیم حواس پنج گانه را لمس کنیم، بسیار واضح بود که این هدف نهایی خواهد بود.

با این حال، Yifrach می‌خواست مشتری را به سفری متفاوت از خانه ببرد تا مطمئن شود که هر عرضه برای برند معتبر است. بخشی از این سفر داروخانه بود که در سال 2018 راه اندازی شد و برای اولین بار عطرهای حمام و بدن را به این برند آورد.

مشابه رویکرد L’Objet در طراحی، عطرها با دقت و با بهترین مواد ساخته شده اند. مجموعه جدید ادو پرفیوم که در چهار سال و نیم گذشته در حال توسعه است، از مواد اولیه با کیفیت بالا و مواد طبیعی استفاده می کند که یفراخ آن را به ،وان یک متمایز کننده اصلی معرفی می کند.

“این در رویکرد خود منحصر به فرد تر است. این نوعی غنا در تجربه است، اما به روشی ساده که شما آنچه را که بو می کنید درک می کنید. او به WWD گفت: این پیچیده و در عین حال ساده است.

این چهار ادو پرفیوم و همچنین یک مجموعه اکتشافی 40 دلاری در وب سایت L’Objet و همچنین در Bergdorf Goodman با برنامه ریزی برای گسترش به سایر ،ده فروشان در آینده در دسترس خواهند بود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/fragrance/lobjet-launches-personal-fragrances-1235614485/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با