Ideal Image Names Sharon Leite مدیرعامل – WWD


ایده آل ایمیج، یک شرکت زیبایی شناسی که طیف وسیعی از درمان ها از جمله لیزر موهای زائد، مجسمه سازی بدن، درمان بوتا،، پرکننده ها و مراقبت از پوست را ارائه می دهد، شارون لیت را به ،وان مدیر اجرایی منصوب کرده است.

لیت، مدیر عامل سابق The Vitamin S،ppe، جانشین دیوید پروکوپک می شود که مشاور ایده آل ایماژ شده است.

Ideal Image در اعلامیه خود در روز دوشنبه در مورد انتصاب Leite نشان داد که او “استراتژی برند را هدایت می کند، توسعه استعدادها را تسریع می بخشد، بهترین فرهنگ سازم، در ک، ایجاد می کند، منابع و عملیات شرکت را مدیریت می کند و با هیئت مدیره شریک می شود.”

لیت در بی،ه‌ای گفت: «فرصت فوق‌العاده‌ای برای تجسم مجدد برند در مقوله‌های زیبایی شناسی پویا، زیبایی و سلامتی وجود دارد. “Ideal Image خود را در این صنعت متمایز کرده و رهبر بازار بوده است.” او از Prokupek برای “ایجاد یک پلت فرم که به ما امکان می دهد تا برنامه خود را برای ارائه لو، مقرون به صرفه از طریق درمان های خود در سراسر آمریکای شمالی تسریع کنیم” تشکر کرد.

در The Vitamin S،ppe، Leite با راه‌اندازی یک قالب فروشگاهی مبتنی بر فناوری، باز ، توزیع برای کانال‌های فروش جدید، افزایش توسعه سبد برند خصوصی، معرفی شخصی‌سازی، پیشرو در برنامه تجاری سازی عصاره کنف CBD، و گسترش تجارت به آسیا، اعتبار دارد. او همچنین با WW (قبلاً Weight Watchers) و قراردادهای مجوز با برادران وارنر و دی سی کامی، امضا کرد.

قبل از The Vitamin S،ppe، لیت رئیس C،colatier Godiva در آمریکای شمالی، رئیس Sally Beauty، ایالات متحده و کانادا بود. او در اوایل کار خود، در پست‌های رهبری با مسئولیت‌های فزاینده در Pier 1 Imports، Bath & Body Works، Gap Inc. و The Walt Disney شرکت داشت.

مارک ماگلیاکانو، رئیس Ideal Image و یکی از شرکای مدیریتی در صندوق شاخص L Catterton برای سرمایه‌گذاری در برندهایی با اندازه بین 75 تا 500 میلیون دلار، گفت: «شارون دیدگاه ما را برای تبدیل ایده‌آل به برند منتخب برای خدمات زیبایی‌شناسی به اشتراک می‌گذارد.

Ideal Image نشان داد که شبکه ای متشکل از 800 پزشک و متخصص پزشکی دارد که بیش از 20 میلیون درمان تایید شده توسط FDA را برای بیش از 20 سال انجام داده اند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/skin-care/sharon-leite-ideal-image-ceo-aesthetics-1235463270/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با