Daxxify، EmFace و موارد دیگر – WWD


فن آوری های داخلی برای کاهش چین و چروک در حال افزایش است.

دو دهه پس از معرفی بوتا، – تعدیل کننده عصبی تزریقی متعلق به Allergan که مدتهاست انحصار کاهش چین و چروک را در اختیار دارد – مجموعه ای از جایگزین های جدید نتایج مشابهی را نوید می دهند. رویکردهای بالینی جدید شامل انواع روش‌ها، موضعی و تزریقی، برای رسیدگی به پیری پوست از هر نقطه نظر است.

دکتر آدام کولکر، جراح پ،تیک مستقر در نیویورک، می‌گوید: «هیچ راهی برای مراقبت از چین و چروک‌ها وجود ندارد، بهترین روش همیشه به ،وان رویکرد چندوجهی است. “هیچ درم، نباید به تنهایی انجام شود.”

کولکر می‌گوید روش‌های غیرجراحی به سه دسته جداگانه با فواید متفاوت ت،یم می‌شوند: «آرامش، دوباره پر ، و دوباره ظاهر شدن». بوتا، و دا،فای که به تازگی تاییدیه سازمان غذا و داروی ایالات متحده را برای بهبود چین و چروک دریافت کرده اند، در سطل “آرامش” قرار می گیرند. پرکننده‌های پوستی مبتنی بر کلاژن مانند Juvéderm و Sculptra به‌،وان گزینه‌های «پر ، مجدد» به حساب می‌آیند، در حالی که لیزر، میکرونیدلینگ و لایه‌برداری شیمیایی در «روی‌سورفیس» قرار می‌گیرند.

نوآوری‌های جدید در هر سه دسته زم، به وجود می‌آیند که رسانه‌های اجتماعی به عادی سازی روش‌ها برای کاهش علائم پیری ادامه می‌دهند.

کولکر می گوید: «مطمئناً تغییر بزرگی به سمت بیماران جوانتر صورت گرفته است. از رسانه‌های اجتماعی، اینستاگرام و تیک‌توک، بیماران جوان‌تر در معرض دید بیشتری قرار می‌گیرند و این امر باعث می‌شود که روش‌های زیبایی شناختی جریان اصلی‌تری داشته باشند.»

دکتر دندی ،من، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره موافق است – “از نظر جمعیتی، بیماران من جوان تر و جوان تر می شوند. این رویه ها قبلاً مورد انگ بود و مردم در مورد آن بسیار سکوت ،د. اگر این کار را می ،د، به ،ی نمی گفتند. اکنون، به دلیل رسانه‌های اجتماعی، افرادی که شما را به اتاق امتحان می‌آورند، مردم کمتر از انجام این روش‌ها ترسو هستند.»

Emface در هر دو مطب پزشک محبوب است. این فناوری غیرتهاجمی توسط BTL Aesthetics توسعه یافته است و فرکانس رادیویی را که تصور می‌شود کلاژن را تقویت می‌کند، با تحریک الکتریکی با شدت بالا ،یب می‌کند تا ماهیچه‌های صورت را تقویت و بالا ببرد.

دکتر پل جارود فرانک، متخصص پوست نیویورک، می‌گوید: «در 20 سال گذشته، صنعت بر روی درمان‌های نوآورانه تزریقی متمرکز شده است: بوتا،، رستیلن، ژوودرم و همه انواع مختلف. «اکنون، ما با فناوری‌هایی وارد می‌شویم که من دوست دارم آن‌ها را «محافظت از تزریق» بنامم.»

BTL Aesthetics معتقد است که EmFace برای تجارت خوب است و افراد جدیدی را وارد می کند که قبلاً در انجام کار تلاش نکرده اند.

جان فریس، معاون بازاریابی ایالات متحده در BTL، می‌گوید: «این یک رویه دروازه‌ای عالی است. ، بدون نگر، از عوارض جانبی، اثری پر و برانگیزاننده دارد.

Morpheus8، یک روش میکرونیدلینگ که فرکانس رادیویی را نیز مهار می کند، از فناوری مشابهی استفاده می کند.

کولکر می‌گوید: «Morpheus8 نام تجاری میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی است و نوعی انرژی است که از طریق میکروسوزن‌ها مستقیماً به پوست منتقل می‌شود. برای افزایش یا بهبود تون و بافت خود درم بسیار دیدنی است، همچنین این قابلیت را دارد که جنبه‌های عمیق‌تر درم را تا حدودی، بلافاصله بازسازی کند. یک تفاوت.”

کولکر ادامه می دهد: همچنین می توان از آن برای شکم، داخل ران و بالای زانو استفاده کرد.

اولتراسوند درم، همچنین علاقه بیماران ،من را برای اثر سفت کنندگی آن برانگیخته است.

“Ultherapy کمی بیش از 10 سال است که وجود داشته است، اما آنها علم پشت آن را به روز کرده اند. این انرژی اولتراسوند است. این روشی متفاوت برای القای گرما در درم است و هر زمان که درم را بالاتر از 40 درجه سانتیگراد قرار دهیم، کلاژن و ا،تین را تنظیم می کنیم. هدف این است که پوست را با گرم ، درم سفت کنید، که همان روش فرکانس رادیویی است.

در بخش تزریقی، Da،ify، یک تعدیل کننده عصبی در همان ک، بوتا،، در اوایل سال جاری تاییدیه FDA را برای رفع چین و چروک دریافت کرد. دکتر دن بلکین، متخصص پوست در گروه پوست نیویورک، می‌گوید که اگرچه شباهت‌هایی با نسل قبلی خود دارد، اما می‌تواند مزایایی برای بیماران باتجربه داشته باشد.

او می‌گوید: «Da،ify هیجان‌انگیز است، ما فقط آماده‌ایم تا ببینیم که آیا اثرات کامل شش ماه طول می‌کشد یا خیر». برای بیمار، که انجام می دهند [Botox] برای مدت طول،، در یک تا دو ماه شروع به از بین رفتن می کند. افرادی که سال‌ها و سال‌ها در آن هستند، ما در حال دوچرخه‌سواری با دوچرخه‌های مختلف هستیم تا ببینیم چه چیزی ماندگار خواهد شد.»

لیزر خانگی Lyma.

ع، از لیما

فناوری لایه برداری مجدد در دفتر نیز راه خود را به محصولاتی باز می کند که مردم می توانند در خانه از آنها استفاده کنند. Lyma، برند مکمل های مستقر در بریت،ا، دو سال پیش یک لیزر سرد خانگی تولید کرد. با تأییدیه جدید FDA – و بر،ب قیمت 2695 دلار – اخیراً در Violet Grey و Goop راه اندازی شد.

لوسی گاف، موسس Lyma می گوید: «این یک سرمایه گذاری است، اما کار می کند. اسکارها بازار بزرگی برای ما هستند… می تواند چین و چروک ها را از بین ببرد، خاصیت ارتجاعی پوست شما را افزایش دهد، عضله صورت شما را بلند کند، رنگدانه ها را کاهش دهد… این یک سرمایه گذاری است، اما یک مصرف کننده می خواهد بداند که می تواند با بیش از یک مزیت مق، کند.»

گاف به منشا لیزر به ،وان مدرک اشاره می کند. این یک لیزر درجه پزشکی است، به ،وان یک ابزار آرایشی ساخته نشده است. می‌تو،د برای بازسازی غضروف، بهبود تاندون‌ها و کاهش التهاب به بیمارستان‌ها بروید و با لیزر درم، سطح پایین درمان شوید. این اولین بار است که سازمان غذا و داروی آمریکا یک لیزر پوستی درجه بالینی را برای استفاده در خانه پا،ازی می کند. این واقعاً یک فناوری درجه یک کلینیک است.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/botox-alternative-wrinkle-reducers-da،ify-emface-lyma-1235391568/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با