Credo Beauty Follain را به دست می آورد – WWD


Credo Beauty اولین ،ید خود را انجام داد.

،ده فروش زیبایی پاک، بازیگر اولیه جنبش زیبایی پاک، یکی از پیشگامان را انتخاب کرده است. Credo Follain، ،ده‌فروشی مستقر در بوستون، ماساچوست را که توسط تارا فولی در سال 2013 تأسیس شد، و همچنین برند زیبایی بر،ب خصوصی آن را ،یداری کرد.

شرایط معامله اعلام نشده است. درب Follain’s Boston به ،وان یک مکان Credo تغییر نام خواهد داد، و نام تجاری، که در حال حاضر توسط Anthropologie و Ulta Beauty، در میان دیگران موجود است، تحت چتر مارک های Credo قرار خواهد گرفت. این مجموعه شامل برند آرایشی Exa Beauty و EleVen توسط Venus Williams است.

فولی درباره Credo گفت: «ما مسیرهای موازی را در دو طرف کشور طی کرده‌ایم. «همانطور که در طول سال‌ها همه چیز را شروع کردیم و رشد کردیم، به روش‌های کمی متفاوت شروع به تکامل کردیم. ما ابتدا به شدت به خط مراقبت از پوست خود متمایل شدیم، بنابراین وقتی دور هم جمع شدیم، در واقع یاد گرفتیم که با پیوستن به نیروها، جامعه بزرگتری از مشتریان ایجاد خواهیم کرد.”

Credo به دنبال انتصاب مدیر اجرایی جدید استوارت میلار در اوایل سال جاری به طور پیوسته در مسیر رشد خود است. ما نشست Credo Clean Beauty را در ماه ژوئن داشتیم و آن چیزی که برای ما و زیبایی پاک انرژی بسیار قابل لمسی بود برای فصل بعدی آغاز کرد. آنی ،ون، بنیانگذار Credo، گفت: جامعه بسیار رشد کرده و تغییر کرده است. “خبر ما در مورد ،ید Follain فقط بخشی از این فعالیت است.”

Credo علاوه بر راه‌اندازی برندهای خود، با Ulta Beauty در سال 2020 در مورد زیبایی آگاهانه شریک شد که به ،وان پای، با هشت برند قبلی در 100 درب Ulta شروع شد. ،ون گفت: «پیش از همه‌گیری، این در ذهن مردم بود، اما اکنون بازار به سرعت در حال حرکت است.

بزرگ‌تر شدن روی آجر و ملات نیز مورد توجه است، از این رو ،ون قصد دارد ویترین فروشگاه فولین بوستون را حفظ کند. او گفت: “ما آماده رشد و گسترش تا حد ،ده فروشی فیزیکی هستیم.” “مسئولیت ما برای ساختن جهان مک، تمیزتر و انعطاف پذیرتر به برندها در محله های سراسر ایالات متحده است.”

،ون گفت: هر یک از طرفین هنوز در حال کشف لجستیک هستند – در حالی که هر دو ماتریس برند آنها به طور قابل توجهی با هم همپوش، دارند، “مقدار بسیار کمی از مارک ها وجود دارند که این کار را نمی کنند، اما ما همیشه برای این بحث ها باز هستیم. ما در حال کار بر روی مراحل عملی انتقال یک تجارت هستیم.”

،ون ،یدهای آینده را رد نکرد و افزود: «هرگز نمی‌د، آینده چه چیزی ممکن است به همراه داشته باشد، اما مطمئناً این یک اتفاق بسیار مثبت برای این جامعه است.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/exclusive-credo-beauty-acquires-follain-1235389871/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با