Care/of راه اندازی مکمل متابولیسم جدید و یافته های نظرسنجی – WWD


برند خوراکی Care/of روز چهارشنبه یافته‌های تحقیق متابولیسم شخص ثالث اخیر خود را از 1059 نفر و همچنین مکمل جدیدی به نام Chromium + Apple Extract به قیمت 19 دلار برای حمایت از سلامت متابولیک منتشر کرد.

یافته‌های نظرسنجی Care/of یک عدم درک کلی مصرف‌کننده را در مورد متابولیسم گزارش می‌دهد، از جمله موارد زیر:

نکات کلیدی:

  • کمتر از یک سوم پاسخ دهندگان گفتند که می دانند متابولیسم چیست و چگونه عمل می کند. حتی تعداد کمی از آنها می دانستند که چگونه از آن حمایت کنند.
  • هفتاد و پنج درصد متابولیسم را با کا،ی سوزی و کاهش وزن مرتبط می دانند.
  • اگرچه 55 درصد از ،ن و 61 درصد از مردان، تن، اندام را به ،وان یک هدف سلامتی در اولویت قرار می دهند، تنها 33 درصد از کل پاسخ دهندگان متابولیسم سالم را با توده عضل،، تون عضل، یا جریان خون مرتبط می دانند.
  • شصت و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفتند که انرژی یک هدف سلامتی است.
  • فقط یک سوم از پاسخ دهندگان یک محصول متابولیسم را امتحان کرده بودند.

در حالی که ا،ر شرکت کنندگان در مورد سلامت متابولیک احساس نمی ،د که آموزش دیده اند، 85 درصد تمایل داشتند مکملی را امتحان کنند که از آن حمایت کند.

در تلاش برای بهترین آموزش و ارائه سلامت متابولیک، Care/of مکمل Chromium + Apple Extract را راه اندازی کرده است. با خوراکی جدید، Care/of قصد دارد در مورد مزایای متابولیسم سالم، که شامل انرژی پایدار، سطح قند خون سالم، جریان خون سالم و توده عضل، و تقویت بهتر است، آموزش دهد. به‌جای ادامه این روایت که سلامت متابولیک به کاهش وزن مربوط می‌شود، Care/of بر این تمرکز دارد که چگونه متابولیسم می‌تواند به طور مؤثرتری غذا را به انرژی تبدیل کند.

این محصول شامل 200 میکروگرم کروم، ماده معدنی تنظیم کننده قند خون، و 600 میلی گرم سیب است که می تواند فواید آنتی ا،ید، زیادی از جمله هضم سالم و سم زدایی را ارائه دهد.

مکمل جدید Chromium + Apple Extract اکنون در وب سایت Care/of موجود است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/care-of-releases-metabolism-survey-findings-launches-supplement-1235540696/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با