Carbonwave دور بودجه 5 میلیون دلاری را می بندد


چه؟ Carbonwave بسته شدن اولیه دور سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری سری A خود را به رهبری میرووا اعلام کرده است. Viridios Capital، Popular Impact Fund و Katapult Ocean نیز در این دور شرکت ،د.

جزئیات این سرمایه گذاری اخیر، مجموع بودجه را تا به امروز به 12 میلیون دلار آمریکا می رساند و برای ساخت تاسیسات تولید امولسیفایر لوازم آرایشی در مقیاس بزرگ در پورتوریکو استفاده خواهد شد.

چرا؟ Carbonwave در بی،ه ای گفت: تسهیلات جدید تقاضای رو به رشد مشتریان برای مواد زیستی را برآورده می کند.

جف چاپین، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Carbonwave، توضیح می‌دهد: «در سه سال کوتاه، ما به اولین شرکتی تبدیل شدیم که یک پالایشگاه زیستی آبشاری مقیاس‌پذیر برای ایجاد یک عملیات تجاری پایدار ایجاد کرد که از Sarg،um به محصولات با ارزش بالا استفاده می‌کند. حمایت سرمایه‌گذاران و شرکای ما به ما این امکان را داده است که فناوری اختصاصی و فرآیند تولید خود را تسریع کنیم تا بحران جلبک دریایی کارائیب را به یک فرصت اقتصادی و یک راه‌حل اقلیمی تبدیل کنیم. ما در حال تولید جایگزین‌های بادوام هستیم که تقاضای محصولات مبتنی بر سوخت فسیلی را با توسعه مقرون‌به‌صرفه طیف گسترده‌ای از جایگزین‌های احیاکننده، کم کربن و گیاهی که صنایع جه، به دنبال توسعه پایداری و ابتکارات کربن زدایی خود هستند، تغییر می‌دهد، و در عین حال به آن کمک می‌کند. اقتصاد زیست دایره ای.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/carbonwave-closes-us5-million-funding-round/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با