Beauty Tech Perfect Corp. عمومی می شود – WWD


Perfect Corp. که برنامه های آزمایشی مجازی را برای صنعت زیبایی توسعه می دهد، به طور رسمی یک شرکت عمومی است.

بازیکن AR اولین بار در روز دوشنبه در بورس نیویورک با علامت “PERF” پس از عرضه عمومی از طریق Provident Acquisition Corp.، یک شرکت ،ید با هدف ویژه که معمولاً به ،وان SPAC شناخته می شود، شروع به کار کرد. آنها به ،وان یک شرکت پوسته ای عمل می کنند که سرمایه گذاران پول را از طریق عرضه اولیه عمومی به آن می ریزند و سپس از آن وجوه برای ،ید شرکتی استفاده می شود که فهرست بورس اوراق بهادار آن منهای فرآیند سنتی وقت گیر IPO را به ارث می برد.

IPO از طریق 230 میلیون دلار از اعتماد آن، حدود 50 میلیون دلار از سرمایه گذاری خصوصی در سهام عمومی از جمله سرمایه گذاران Snap Inc و Chanel و یک قرارداد ،ید آتی 55 میلیون دلاری تامین شد.

آلیس چانگ، بنیانگذار و مدیر اجرایی پرفکت، گفت: «ما از ادامه تکامل پرفکت، اکنون به ،وان یک شرکت عمومی، با رسیدن به این نقطه عطف مهم، هیجان زده هستیم. با افزایش دسترسی خود به بازار سرمایه جه،، قصد داریم پوشش صنعت خود را از زیبایی و مد به بخش‌های مماس گسترش دهیم، راه‌حل‌های خلاقانه AR و AI SaaS خود را تقویت کنیم و به شرکت‌های بیشتری در سرتاسر جهان قدرت دهیم تا تجربیات آزمایشی محصولات مجازی را به آنها ارائه دهند. مصرف کنندگان.”

چانگ این شرکت را در سال 2015 تأسیس کرد که از مدل‌سازی سه بعدی چهره و فناوری‌های یادگیری عمیق هوش مصنوعی برای ارائه آزمایش محصولات برندهای زیبایی، تشخیص چهره و راه‌حل‌های مشاوره دیجیتال استفاده می‌کند. از جمله مشتریان آن می توان به شرکت های Estée Lauder Cos.، Neutrogena و Google اشاره کرد.

پرفکت همچنین صاحب آرایش YouCam است، اپلیکیشنی که به افراد امکان می‌دهد آرایش، مراقبت از پوست و مدل‌های مو را به‌طور مجازی امتحان کنند، و همچنین توصیه‌هایی برای محصولات زیبایی ارائه می‌دهد.

Michael Aw، مدیر عامل شرکت Provident، اضافه کرد: «با راه‌حل‌های خلاقانه هوش مصنوعی و AR و مشارکت قوی با گروه‌های زیبایی پیشرو در جهان، ما معتقدیم که Perfect برای ادامه رشد ،ب‌وکار خود و ارائه بازده سهامداران پایدار موقعیت خوبی دارد. ما برای فرصت‌هایی که پیش رو داریم هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظریم تا در آینده به ،وان یک شرکت سهامی عام با پرفکت کار کنیم.»

Perfect از Waldencast، صاحب آرایش Milk و مراقبت از پوست Obagi پیروی می کند، که در اوایل امسال از طریق SPAC عمومی شد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/beauty-tech-company-perfect-corp-goes-public-،-ipo-1235405173/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با