Beauty Pie نام مدیرعامل – اخبار آرایشی جهانی


چه؟ آیا Beauty Pie می تواند برای رشد بیشتر بین المللی و عرضه اولیه عمومی سهام آماده شود؟ مطمئناً انتصاب کوین کورنی، به ،وان مدیرعامل می گوید که چیزهای بزرگتری در افق است.

جزئیات کورنی، از Peloton به برند D2C می‌پیوندد، جایی که او مدیر ارشد بازرگ، بود و بر فروش، بازاریابی و استراتژی رشد بین‌المللی نظارت می‌کرد.

کورنی، گفت: «خوشحالم که به Beauty Pie در این مرحله هیجان‌انگیز رشد آن ملحق می‌شوم، زیرا همچنان به ایجاد اختلال در بازار زیبایی سنتی ادامه می‌دهد. “من به ویژه از پیوستن مارسیا در سفر کارآفرینی خوشحالم و از توانایی اثبات شده او برای ساختن مارک هایی که مردم دوست دارند و محصولاتی که مردم می خواهند ب،ند الهام گرفته ام. من مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم برای تسریع موفقیت آنها در بریت،ا، ایالات متحده و بازارهای بین المللی جدید هستم.چرا؟ Beauty Pie گفت که این انتصاب بخشی از مرحله بعدی رشد آن است، ی،ی ماموریت آن برای ساخت بزرگترین باشگاه ،یداران لو، جهان. مارسیا کیلگور، بنیانگذار Beauty Pie، توضیح می‌دهد: «من واقعاً هیجان‌زده هستم که از کوین به ،وان مدیرعامل ما استقبال می‌کنم. او چشم‌انداز، رهبری و تجربه مقیاس‌پذیری را دارد که Beauty Pie برای مرحله بعدی رشد ما به آن نیاز دارد و در تلاش ما برای به دست آوردن میلیون‌ها دوستدار محصولات زیبایی بیشتر برای پولشان نقش اساسی خواهد داشت!»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/beauty-pie-names-ceo/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با