BCRF 30 سال از تعهد شرکت استی لادر را گرامی می دارد – WWD


زم، که Evelyn H. Lauder صندوق تحقیقات سرطان سینه را تأسیس کرد، ماموریت او روشن بود: یافتن درم، برای سرطان سینه. پیشرفتی که در 30 سال گذشته انجام شده است فوق العاده است و محقق، که توسط BCRF تامین مالی می شوند مسئول پیشرفت های عمده در پیشگیری، درمان و درمان این بیماری هستند. از زمان تأسیس BCRF در سال 1993، 43 درصد کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان سینه و بیش از 4 میلیون نفر از این بیماری را نجات داده اند.

Estée Lauder Cos. کمپین سرطان سینه، که امسال سی امین سالگرد خود را جشن می گیرد، یکی از سرمایه گذاران اصلی BCRF بوده و بیش از 100 میلیون دلار برای تحقیقات جمع آوری کرده است. در اوا، اکتبر، BCRF در سمپوزیوم و ناهار جوایز سال 2022، جایزه بشردوستانه ساندرا تاوب را به این شرکت تجلیل کرد و 3.5 میلیون دلار دیگر برای این هدف جمع آوری کرد.

الیزابت هرلی که برای تقدیم این افتخار به مدیر اجرایی لادر، فابریزیو فردا، حضور داشت، گفت: «از اینکه در این اتاق در میان باهوش ترین دانشمندان جهان و سخاوتمندترین حامیان هستم، متواضع هستم. سی سال پیش، آگاهی و بودجه بسیار کمی در مورد سرطان سینه وجود داشت، و ایولین پا پیش گذاشت. او زنی خستگی ناپذیر و افسانه ای بود که زندگی خود را وقف نجات جان ،ن دیگر کرد.»

فردا با پذیرش این جایزه، ابتدا از لئونارد آ. لادر، ویلیام پی لادر و کل خانواده به خاطر تعهد خستگی ناپذیرشان تشکر کرد. او گفت: “ما معتقدیم که موفقیت شرکت ما عمیقاً ریشه در ارزش‌های ما دارد و این ارزش‌ها همیشه شامل حمایت از سازمان‌های برجسته مانند BCRF بوده است.” ما بسیار مفت،یم که کمپین سرطان ، به سنگ بنای سرمایه گذاری اجتماعی ما در پیشرفت و سلامت ،ن تبدیل شده است و از همه ،، که از آن حمایت کرده اند بسیار سپاسگزاریم.

ویلیام لادر، که به همراه کینگا لمپرت رئیس این رویداد بود، به تأثیر گسترده کار BCRF اشاره کرد. او گفت: “سرطان سینه همه را تحت تاثیر قرار می دهد – هر سن، نژاد، ملیت.” BCRF در نقش خود به ،وان یک کنفرانس جه، منحصر به فرد است. ما از 255 دانشمند از سراسر جهان حمایت می کنیم که قادرند با همتایان خود بدون نیاز به رقابت برای تامین مالی، شبکه کنند.”

جایزه جیل رز برای تعالی علمی به دکتر ماریا جاسین اهدا شد که مادرش زم، که جاسین تنها 9 سال داشت بر اثر این بیماری درگذشت. امروزه، کار او در درک ژن‌های BCRA1 و BRCA2 مفید بوده است.

فردا با اشاره به تعهد شرکت مبنی بر اهدای 15 میلیون دلار طی پنج سال آینده برای تحقیق در مورد بیماری‌های همراه و بیولوژی سرطان سینه در ،ن سیاه‌پوست، اشاره کرد که علیرغم پیشرفت‌های انجام شده، کارهای بیشتری وجود دارد و می‌توان انجام داد. 41 درصد میزان مرگ و میر بیشتر از ،ن سفیدپوست است.

او گفت: “ما مفت،یم که با BCRF همکاری کنیم تا دیدگاه اولین لادر برای پایان دادن به سرطان سینه را تضمین کنیم.” همانطور که اولین گفت، هرگز نمی‌توان آن را توسط یک نفر انجام داد. این باید توسط یک گروه انجام شود و شما این گروه هستید.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/power-pink-1235405462/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با