Alli Webb، یکی از بنیانگذاران Drybar، برای باز کردن LA Wellness Space، Brightside – WWD


Alli Webb، یکی از بنیانگذاران Drybar، در حال افتتاح یک فضای سلامتی است.

او در بهار 2023 از یک استودیوی یوگا و سونا مادون قرمز به نام Brightside در کالور سیتی کالیفرنیا پرده برداری می کند.

او گفت که این ایده متعلق به همسر سابقش کامرون بود.

وب در بی،ه‌ای به WWD گفت: «به‌،وان یک ورزشکار بسیار مشتاق یوگا، هنوز یک استودیوی یوگای داغ پیدا نکرده‌ام که همه جعبه‌ها را بررسی کند، به‌ویژه هیچ کدام با فناوری مادون قرمز. یوگای داغ بخش بزرگی از روتین هفتگی و سلامت ذهنی من است. من بیشتر روزها را با یوگای داغ شروع می کنم. بنابراین نمی‌توانم بیشتر از این هیجان‌زده باشم که نسخه بسیار بهبود یافته‌ای از چیزی را که عمیقاً دوست دارم برای افراد بیشتری ارائه کنم.»

این پروژه مشارکتی با بریتنی دریسکول به ،وان بخشی از شرکت احساس خوب است که برای ساخت و توسعه برندها راه اندازی شد. این انکوباتور قبلاً از اسپای ماساژ Squeeze و مفهوم سلامت روان Okay Humans رونمایی کرده بود. Brightside جدیدترین و اولین سرمایه گذاری آن در تن، اندام است. به گفته دریسکول، برندهای The Feel-Good Company “همه دوستان و خانواده خود را از سرمایه گذاران خصوصی به قصد اثبات این مفهوم و سپس گسترش در سطح ملی جذب کرده اند.”

Webb و Driscoll با Brightside قصد دارند سونای یوگا و مادون قرمز را به یک مفهوم متصل کنند.

وب گفت: «برایت‌ساید مزایای آزمایش شده یوگا و سونا مادون قرمز را با هم در یک تجربه شفابخش به ارمغان می‌آورد. ما گرمای مادون قرمز را در استودیوهای یوگا خود گنجانده‌ایم تا به افزایش مزایایی که از یک جلسه یوگا می‌برید کمک کنیم، و سوناهای مادون قرمز مستقل ما برای همه در دسترس است. برنامه ما هر دو را با امکان رزرو، پرداخت، رتبه‌بندی تجربه، پیگیری پیشرفت و جشن گرفتن نقاط عطف، مدرن می‌کند.»

فضای 2750 فوت مربعی، واقع در 11924 واشنگتن بلوار، ک،‌های یوگا 45 تا 60 دقیقه‌ای وینیاسا را ​​ارائه می‌کند که با گرمای مادون قرمز فوق‌العاده برای نفوذ به اعماق بدن، کمک به سم‌زدایی، افزایش متابولیسم، تقویت سیستم ایمنی سالم، و به گفته این شرکت، درد مفاصل و عضلات را کاهش می دهد. آنها قصد دارند ک، های متنوعی داشته باشند که در سطوح مختلف حرارتی برای ظرفیت 35 نفر در یک زمان ارائه می شود. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند یک جلسه سونا را در یکی از چهار سوئیت خصوصی با چراغ‌های کروموتراپی و توانایی گوش دادن به صدا – موسیقی، پاد،ت یا مدیتیشن هدایت‌شده – از تلفن خود رزرو کنند. این یک مدل عضویت انعطاف‌پذیر است که از 99 دلار برای چهار ک، در ماه شروع می‌شود، با یک مجوز مهمان در ماه. یک ک، یوگا 29 دلار و یک جلسه سونا 39 دلار است. گذرنامه نامحدود 199 دلار در ماه هزینه دارد (با سه پاس مهمان در هر ماه).

سمت روشن

اولین نگاه به Brightside

توسط The Feel-Good Company

دریسکول، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی The Feel-Good Company و رئیس هیئت مدیره در Brightside، اضافه کرد که یک ،صر بازگشت وجود دارد. در همه برندهای آنها یک جزء بشردوستانه وجود دارد.

دریسکول گفت: “ما می خواهیم نه تنها به مردم احساس خوبی بدهیم، بلکه می خواهیم کارهای خوبی نیز انجام دهیم.” در Brightside، ما با Action For Healthy Kids، یک سازمان غیرانتفاعی که به آماده‌سازی میلیون‌ها دانش‌آموز برای داشتن زندگی سالم‌تر و شادتر از طریق دسترسی به فعالیت بدنی و بازی‌های ضروری اختصاص دارد، همکاری کرده‌ایم. به ازای هر عضویتی که فروخته می‌شود، ما به کودکی در یک جامعه محروم کمک می‌کنیم که یک ساعت فعالیت بدنی داشته باشد تا بتواند به بزرگسال، سالم و موفق تبدیل شود.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/drybar-cofounder-alli-webb-los-angeles-wellness-brightside-1235431916/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با