25 محصول سلامتی برای Kickstart 2023 – WWD


در حالی که شلوغی و شلوغی فصل تعطیلات ممکن است در اوج باشد، در چند ماه گذشته برندها مجموعه‌ای از محصولات با تمرکز بر سلامتی را پیش از سال جدید منتشر کرده‌اند. از مکمل‌ها و شیاف‌ها گرفته تا نوشیدنی‌های غیرالکلی برای ژانویه خشک، این گردآوری به همه بهترین محصولات سلامتی جدید تا شروع سال 2023 می‌پردازد.

نیو،ند سفارشی فاتح تنظیم

قبل از تعطیلات، برند مراقبت از پوست تمیز Fāth با برند جواهرات لو، We Dream in Color که متعلق به سیاه پوستان، مستقر در نیو،ند است، شریک شد تا یک مجموعه هدیه با نسخه محدود ایجاد کند. این هدیه تعطیلات دارای دو محصول الهام گرفته شده از گیاه شناسی است: پرفروش ترین روغن Mage Oil فتح و گوشواره Ophelia متعلق به We Dream in Color.

خط مراقبت از پوست صحرای Mojave Skin Shield

در نوامبر امسال، پاتریشیا ورنهس، گورو سلامتی، خط مراقبت از پوست خود را به ،وان بخشی از نام تجاری Mojave Desert Skin Shield دوباره فرموله، بسته بندی و رسماً راه اندازی کرد. او در این ماه ، دست ارگ،ک Oasis of Mara را با نام تجاری جدید روانه بازار کرد که با هسته زردآلو، روغن آووکادو و روغن مانوکا فرموله شده بود تا دست‌ها را نرم و هیدراته کند. این برند در ماه فوریه در Le Bon Marché نیز عرضه خواهد شد.

AvalonX Berberine 500

در دسامبر امسال، مل، آوالون، خالق محتوای سلامتی، سومین مکمل را در نام تجاری خود AvalonX راه اندازی کرد. مکمل جدید Berberine 500 که با همکاری MD Logic Health تولید شده است، یک آلکالوئید گیاهی طبیعی است که به تنظیم سطح گلوکز و کلسترول خون کمک می کند.

مکمل ضروری پوست سر روزانه Jupiter

با رونق مراقبت از پوست سر، ژوپیتر با اولین مکمل خود پاسخ داد: Daily Scalp Essential. این مکمل با بیوتین، روی و آمینوها با هدف تقویت موهای بلندتر و قوی تر، و همچنین قارچ های تطبیق زا برای کاهش تاثیر منفی استرس بر سلامت پوست سر ساخته شده است.

Bearaby Napigan

بر ،ی پوشیده نیست که پتوهای سنگین می توانند به کاهش استرس کمک کنند، اما با بازگشت افراد به کار در دفتر، در آغوش گرفتن کمی سخت تر می شود. بنابراین Bearaby یک ژاکت وزن دار به نام Napigan عرضه کرد تا مصرف کنندگان بتوانند در حین حرکت با آن راحت باشند.

دوران

برند سلامتی بیوتکنولوژی Eons در نوامبر امسال با قهوه قارچ هوشمند خود، حاوی قارچ‌های کاربردی، ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه و با هدف ارائه انرژی و تمرکز بدون ،زش راه‌اندازی شد. اکنون، این برند با مکمل های صمغی خود، از جمله فرمول هایی برای خواب و انرژی، قارچ های کاربردی خود را گسترش داده است.

لوسیون شب معطر ترمیم پیشرفته اوسرین و ، ژل آبرسان روزانه اوسرین

لوسیون شب معطر پیشرفته پیشرفته و ، ژل هیدراتاسیون روزانه Eucerin برای مق، با تاثیرات ماه های زمست، آینده فرموله شده است. هر دو فرمول حاوی مواد مرطوب کننده با ماندگاری طول، هستند تا آبرس، تمام روز را فراهم کنند و پوست تحریک شده را تسکین دهند.

چای وحدم همکاری ها

در چند ماه گذشته، وحدام تی چندین همکاری محدود منتشر کرده است، از جمله یکی با خواننده سابق پاسیکت دا،، نیکول شرزینگر، تا کمی از خود مراقبت کند. این برند سلامتی همچنین خط “امیلی در پاریس” را برای جشن گرفتن نمایش موفق نتفلی، منتشر کرد که فصل سوم خود را در این هفته پخش کرد.

کپسول آکنه O Positiv Retro

با ادامه رونق دسته مکمل ها، O Positiv پیشنهادات خود را به کپسول های رترو آکنه که بر پا،ازی و جلوگیری از جوش ها متمرکز شده اند، گسترش داده است. طبق گفته این برند، ،ن بعد از 12 هفته شاهد کاهش 94 درصدی آکنه بودند.

آب درم، Nue Co

آ،ین رایحه عملکردی Nue Co Water Therapy از فناوری بویایی برای بازسازی احساس بودن در اطراف آب برای ایجاد یک حس کلی آرامش و کاهش استرس استفاده می کند. این عطر شامل نت های جلبک دریایی، نمک، هل و گل رز است.

Liquid IV Immunity Support Blend توت وحشی

Liquid IV سال جدید را با جدیدترین طعم ،یبی توت وحشی برای حمایت از ایمنی آغاز می کند. این ،یب با ویتامین C، بتاویا و روی فرموله شده است که به مردم کمک می کند تا هیدراته و سلامت کلی خود را حفظ کنند.

ماسک های ورقه ای گیاهی ESW

به دنبال خط محبوب آب خام خود، ESW اخیراً با خط جدید ماسک ورقه‌ای شیر مبتنی بر گیاه گسترش یافته است. هر ماسک در بسته‌بندی الهام‌گرفته از کارتن‌های شیر ک،یک، حاوی مواد فوق‌العاده آب‌رس، است که برای تغذیه پوست خشک در این زمستان طراحی شده است.

رطوبت ساز سایبان پ،

کانوپی به ،وان مرطوب‌کننده‌ای برای افزایش مراقبت از پوست توسط متخصصین پوست شناخته شده است. این برند برای گسترش بیشتر دامنه خود، Humidifier Plus جدید خود را منتشر کرده است که می تواند اتاق ها را تا 1000 فوت مربع آبرس، کند. یک اتاق به خوبی هیدراته شده نه تنها می تواند به گلودرد و احتقان کمک کند، بلکه می تواند رطوبت پوست را نیز افزایش دهد.

اسپری دئودورانت بومی

جدیدترین دئودورانت و اسپری بدن Native همان مزایای محصول قهرمان این برند را بدون لکه ارائه می دهد. این محصول که یک دسته بندی کاملاً جدید برای این برند است، مانند نسخه دئودورانت چوبی بدون آلومینیوم و پارابن است و از اسپری پیشران طبیعی سازگار با اوزون استفاده می کند. دئودورانت جدید اکنون در شش رایحه پرفروش این برند شامل نارگیل و و،ل، خیار و ن،اع، ​​اکالیپتوس و ن،اع، ​​یاس بنفش و چای سفید، نمک دریایی و سدر و هلو و شهد شیرین موجود است.

Recess Zero Proof “Margarita”

برای آماده شدن برای ژانویه خشک، Recess اخیرا “مارگاریتا” ضد صفر خود را منتشر کرد. ماکت‌های درخشان آهک و آ، با کنف و آداپتوژن‌ها برای ایجاد آرامش و تعادل تزریق می‌شوند.

محلول بیلی Ultimate Skin

محلول نهایی پوست Billie با آلفا هیدرو،ی اسیدها و بتا هیدرو،ی اسیدها برای جلوگیری و از بین بردن موهای رشد شده درون رشد و لایه برداری پوست بسته بندی شده است. این اسپری همچنین حاوی آلوئه ورا برای تسکین و آبرس، پوست پس از اصلاح و بین اصلاح است.

Après Equinox توسط Equinox Hotels

برای استقبال از زمستان، Equinox Hotels تجربه Après Equinox را در تراس و عرشه است، در محل هتل Equinox Hudson Yards ایجاد کرده است. این تجربه از اسپاهای نوردیک الهام گرفته شده است و دارای سوناهای بشکه ای، است، آب گرم، ک، های مدیتیشن و نوشیدنی های گرم است. تجربه زمست، برای اعضای Equinox Destination و مهمانان هتل Equinox باز است.

روغن بدن و بالم بدن جوان کننده ابریشم Uma Santal

برند سلامتی آیورودا Uma که توسط Shrankhla Holecek تأسیس شده است، با رایحه جدید ابریشم Santal خود، که در روغن بدن و بالم بدن جوان کننده برجسته شده است، عطر و بوی سانتال را پذیرفته است. در حالی که این عطر در حال حاضر در بین متخصصان عطر محبوب است، به طور سنتی در رایحه درم، هند باستان برای التیام و پا،ازی استفاده می شد. به گفته این برند، این ماده فواید پوستی متعددی از جمله تقویت کننده، سفت کننده و روشن کننده دارد.

نینا وستبروک بگو! بازی کارت مکالمه

فعالیت های ذهنی، مانند پازل و بازی های مکالمه، در حال افزایش است. این بازی جدید از نینا وستبروک، گفت،ای م،ی‌داری را از طریق کارت‌های مضمون، از جمله Keep It Cool، Spice Things Up و One Good Deed آغاز می‌کند.

پودر چای سبز JS Health Pure Matcha +

Pure Matcha+ جدید JS Health از 100 درصد ماچای ارگ،ک تایید شده استفاده می کند که در Grown و برداشت شده در Uji Tawara، کیوتو، ژاپن رشد و برداشت شده است. پودر جدید را می توان برای تولید نوشیدنی های داغ یا سرد بر پایه ماچا استفاده کرد.

Va،aminz اثر LaLa Milan

بازیگر، کمدین و اینفلوئنسر LaLa Milan اخیراً برند شیاف واژینال اسید بوریک خود را Va،aminz راه اندازی کرده است. شیاف برای حمایت از pH سالم واژن، کاهش ناراحتی و تنظیم سطح مخمر واژن است. میلان گفت: “با Vagtiaminz، من این واقعیت را دوست دارم که دیگر لازم نیست هر بار به دکتر بروید و یک قرص یا نسخه بگیرید و به پزشک مراجعه کنید و همه چیزهای اضافی را فقط برای تنظیم pH خود انجام دهید.”

جوایز بهترین سلامت رو، 2022

در سپتامبر امسال، ایمی ک، لِرد، سردبیر سابق سلامت ،ن، پلتفرم جدیدی به نام Mental راه‌اندازی کرد که «اولین برند سبک زندگی بهداشت رو، در نوع خود است که از قدرت سلامت عاطفی و رو، استفاده می‌کند. در مورد نحوه برخورد با زم، که احساس می کنید نمی تو،د، واقعی است، همانطور که در سایت آن بیان شده است. دسامبر امسال، این پلتفرم اولین جوایز بهترین سلامت روان خود را منتشر کرد که شامل 64 برنده است که در 10 دسته مختلف ت،یم شده اند. برندگان جوایز توسط هیئتی متشکل از 17 متخصص از رشته های مختلف، از جمله روانشناس، روانپزشک، درمانگر، هنرمندان آرایش و آرایشگر تعیین شدند. برندگان شامل ریمل های ضد گریه، حلقه های لو، ضد عادت، پتوهای وزنی دنج و تکه های هیدروکلوئیدی بازدارنده بودند.

Movita Organics

Movita Organics اولین بار توسط Tonya Lewis Lee در سال 2015 تاسیس شد، زیرا او قصد داشت یک خط مکمل ،نه تمیز و شفاف ایجاد کند. این محصولات با یک فرآیند ،ر اختصاصی با هدف آسان ، هضم و جذب آنها توسعه داده شدند. در این سال، این برند مجدداً فرمول‌بندی و راه‌اندازی مجدد کرد و مکمل‌های تولید شده در ایالات متحده را ساخت که دارای گواهینامه ICS ارگ،ک، غیر GMO، بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون تخم‌مرغ، بدون گوشت و بدون حساسیت از صدف‌ها هستند. و آجیل

غذای هوشمند دکتر اسمود

وعده غذایی هوشمند دکتر اسمود اولین نوشیدنی جایگزین وعده غذایی این برند است. نوشیدنی با طعم دارچین و،لی سرشار از مواد مغذی گیاهی از جمله ویتامین D، منیزیم، آهن، روی و بسیاری دیگر است.

DHA اورلو

راه اندازی اخیر Örlö DHA شامل 335 میلی گرم DHA و 15 میلی گرم EPA است که به منظور تقویت موهای بلندتر و قوی تر، پوست سالم تر و خواب بهتر است. مکمل مبتنی بر جلبک امگا 3 در خانه کارخانه آبزی پروری ایسلندی این برند تولید می شود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/new-wellness-launches-2023-mocktails-weighted-sweater-1235455274/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با