Unilever کسب و کار Suave North America را به شرکای Yellow Wood می فروشد – WWD


یونیلور ،ب و کار Suave را در آمریکای شمالی به یک شرکت سهامی خاص فروخته است.

شرایط معامله فاش نشد و انتظار می رود معامله در سه ماهه دوم بسته شود. در خارج از ایالات متحده و کانادا، یونیلور مالکیت برند را حفظ خواهد کرد.

Esi Eggleston Bracey، رئیس Unilever USA و مدیر اجرایی Unilever Personal Care در آمریکای شمالی، گفت: «این گام دیگری در مسیر ما برای تغییر پورتفولیوی خود به سمت فضاهای رشد استراتژیک است. Suave از دهه 1930 یک برند بسیار محبوب بوده است و من مطمئن هستم که تحت مالکیت جدید خود در آمریکای شمالی به رشد خود ادامه خواهد داد و به مشتریان خدمات ارائه می دهد.

واگذاری یونیلیور پس از یک سال کاهش فروش برای Suave صورت گرفت. بر اساس داده‌های IRI، فروش نرم‌کننده‌ها در دسته‌ای که در غیر این صورت صاف بود، دو رقمی کاهش یافت. فروش شامپو تک رقمی شد اگرچه این دسته بندی ها از نظر اندازه دسته بندی های کلیدی هستند، اما این برند محصولات بدن و ضد تعریق را نیز تولید می کند.

دانا اشمالتز، شریک Yellow Wood می گوید: «ما آن را به ،وان بهترین برند در بخش مراقبت از مو، شستشوی بدن و دئودورانت ها می بینیم. ارزش ویژه برند و میراث قوی است، استفاده خانگی از این برند بسیار قوی است، و برندی با آن قیمت – به ویژه در زمان‌های چالش‌برانگیز اقتصادی – با حمایت و سرمایه‌گذاری من، پشت آن، می‌تو،م رشد خوبی داشته باشیم.»

به ،وان مثال، نام تجاری در کانال دارویی کمتر معرفی شده است، و از نقطه نظر بازاریابی، دارای باندهای دیجیتالی زیادی است. اشمالتز گفت: «آنها از منظر دیجیتالی به این اندازه قوی نبوده اند. با سرمایه گذاری قابل توجه در بازاریابی، مصرف کنندگان این محصول را با این قیمت می خواهند. آگاه ، آنها از این موضوع کاری است که ما به خوبی انجام می دهیم.»

همچنین این اولین برند انبوه مراقبت از مو در این اندازه در Yellow Wood است. اشمالتز گفت: «این حکاکی‌های بزرگ آسان نیستند. این برند سالانه بیش از 250 میلیون دستگاه به فروش می رساند. اینکه بتو،م آن را از زیرساخت یونیلور خارج کنیم، ریسک آس، نیست، و این چیزی است که مدتی است روی آن کار کرده ایم.»

Yellow Wood روی محصولات زیبایی مقرون به صرفه تمرکز دارد و قبلاً از PDC (صاحب دکتر Teals، Cantu و Bod Man) حمایت می‌کرد، قبل از اینکه در سال 2017 آن را به CVC Capital Partners بفروشد.

در حال حاضر، مجموعه Yellow Wood از Dr. Sc،ll’s، Sc،ol International، Beacon Wellness Brands، Real Techniques، EcoTools، Isle of Paradise، Tanologist، TanLuxe، Freeman Beauty و Byoma تشکیل شده است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/unilever-sells-suave-north-america-shampoo-business-1235524984/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با