Unilever، P&G و BASF به اولین همکاری بین بخشی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می پیوندند.


چه؟ Unilever، P&G، Reckitt و BASF از جمله تعدادی از غول های صنعتی هستند که اولین همکاری بین بخشی را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای آغاز می کنند. Flue2Chem، همانطور که ابتکار نامگذاری شده است، برای تبدیل گازهای ، صنعتی در بریت،ا برای ایجاد مواد شیمیایی پایدارتر برای محصولات مصرفی، کاهش وابستگی به سوخت‌های فسیلی کار خواهد کرد.

جزئیات حدود 15 سازمان 2.68 میلیون پوند بودجه از Innovate UK برای این پروژه دو ساله برای کمک به بریت،ا در کاهش انتشار 15 تا 20 میلیون تن دی ا،ید کربن در سال دریافت کرده اند.

دیوید بات، رئیس بخش نوآوری SCI گفت: هدف مدل ،ب و کار جدید کاهش نیاز به مواد سوخت فسیلی وارداتی است. در عوض، کنسرسیوم یک زنجیره تامین جدید و پایدارتر خواهد ساخت و در عین حال انتشار ، را نیز کاهش خواهد داد. این گروه روش‌هایی را برای استفاده از کربن جذب شده از جریان‌های ، سایر صنایع و تبدیل آنها به مواد خام مقرون‌به‌صرفه برای محصولات مصرفی ایجاد خواهد کرد.چرا؟ سرپرست پروژه، ایان هاول، مدیر تحقیق و توسعه علوم و فناوری مراقبت از خانه یونیلور و رئیس گروه SMCP SCI توضیح داد: «این فرصتی است که بازی را تغییر می‌دهد تا اقدامات را تسریع کنیم و زنجیره ارزش مواد شیمیایی را دوباره سیم‌کشی کنیم تا کمتر به سوخت‌های فسیلی متکی باشیم. این یک جاه طلبی جسورانه است که در یونیلیور در دو سال گذشته علناً خواستار اقدام بوده ایم. هیچ شرکتی به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد و بنابراین داشتن قدرت 15 تولید کننده و دانشگاهی یک گام مهم رو به جلو نه تنها برای بریت،ا، بلکه در سطح جه، است.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/unilever-pg-and-basf-join-first-cross-sector-collaboration-to-reduce-green،use-gas-emissions/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با