Twinco Capital 12 میلیون دلار جمع آوری می کند: تمرکز بر توسعه


چه؟ Twinco Capital اعلام کرده است که یک دور 12 میلیون دلاری سهام و بدهی را به منظور گسترش پلت فرم مالی زنجیره تامین خود بسته است.

جزئیات این دور توسط Quona Capital با مشارکت سرمایه در گردش و سرمایه گذاران فعلی Mundi Ventures و Finch Capital هدایت شد.

بر اساس یک بی،ه مطبوعاتی: «توینکو کپیتال ماموریتی برای کاهش شکاف مالی تجاری 1.7 تریلیون دلاری در جهان دارد که به طور نامتن،ی بر شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در کشورهای نوظهور تأثیر می‌گذارد و مانع از توانایی آنها برای دسترسی به فرصت‌های تجاری و رشد می‌شود».

Twinco در پشت برنامه‌های تامین مالی خود، به طور مداوم داده‌هایی را جمع‌آوری می‌کند که از تلاقی عملکرد تجاری، مالی و ESG هزاران تولیدکننده درگیر در زنجیره تامین ناشی می‌شود.

چرا؟ این بودجه برای تسریع توسعه شرکت در کشورهای منبع اصلی و تقویت فناوری و قابلیت های داده آن، به ویژه در رابطه با ESG، استفاده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت کارمن مارین گفت: «ماموریت بلندپروازانه Twinco تنها با گرد هم آوردن همه طرف‌های مرتبط: ،یداران، تامین‌کنندگان و سرمایه‌گذاران قابل دستیابی است.

به این ترتیب، Twinco یک کاتالیزور برای تغییر است. با بودجه جدید خود، دامنه جغرافیایی و قابلیت های داده خود را گسترش خواهیم داد. ما همچنین بسیار هیجان‌زده هستیم که اولین برنامه مالی زنجیره تامین بومی پایدار را راه‌اندازی کنیم – Twinco ESG Tilt، که در آن هوش تجاری مستقیماً با شرایط سودمند ،ید و تامین مالی مرتبط است.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/twinco-capital-raises-us12-million-with-fa،on-and-retail-supply-chain-finance-platform/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با