Treatwell سیستم رزرواسیون زیبایی و سلامتی را مستقیماً از طریق Apple Maps راه اندازی می کند


چه؟ شرکت اروپایی رزرواسیون آنلاین زیبایی و تندرستی Treatwell این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که بتوانند مستقیماً قرار ملاقات را در Apple Maps رزرو کنند.

جزئیات در حالی که در حال حاضر گزینه رزرو از طریق وب سایت و برنامه وجود دارد، مصرف کنندگان دارای دستگاه iOS می توانند بدون نیاز به دانلود هیچ برنامه دیگری، در هر سالن Treatwell از برنامه Apple Maps قرار ملاقات رزرو کنند.

طبق یک بی،ه مطبوعاتی، «این ادغام تجربه ساده‌تری را برای کاربران ارائه می‌کند، که می‌توانند با انتخاب آسان آن بر اساس موقعیت مک، روی نقشه، سالنی را پیدا کنند که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارد.

علاوه بر این، این به‌روزرس، جدید گزینه‌ای دیگر برای سالن‌های شریک Treatwell است که گزینه جدیدی برای دسترسی به مشتریان بیشتر و دریافت رزروهای بیشتر خواهند داشت.»

چرا؟ گفته می‌شود که این ویژگی جدید به این دلیل است که رزرو را حتی برای کاربران Treatwell در دسترس‌تر می‌کند و همچنین به سالن‌های شریک دید بیشتر و «امکانات تکمیل دستور کارشان» را ارائه می‌دهد.

الساندرو بروزی، مدیر ارشد محصولات Treatwell، گفت: “در Treatwell ما دائما به دنبال نوآوری هایی هستیم که تجربه رزرو افراد را بهبود می بخشد و ارزش بیشتری برای سالن های شریک خود به ارمغان می آورد.

ما می د،م که دومی ما را انتخاب می کند زیرا می دانند که می توانند روی گروهی حساب کنند که به آنها دسترسی به گسترده ترین دید آنلاین در اروپا را می دهد و تیمی که خستگی ناپذیر کار می کند تا نرم افزار مدیریتی را تضمین کند که همیشه به هم متصل است و قادر به پوشش دادن یک مشکل است. مدیریت 360 درجه ،ب و کار آنها.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/treatwell-launches-beauty-and-wellness-booking-system-direct-via-apple-maps/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با