Taraji P. Henson پادهای سلامتی را در پردیس HBCU – WWD راه اندازی می کند


بنیاد بوریس لارنس هنسون، که توسط بازیگر Taraji P. Henson، و کیت اسپید نیویورک تأسیس شده است، با یکدیگر همکاری کرده اند تا غلاف های سلامتی را به پردیس HBCU بیاورند و به بیش از 25000 زن سیاه پوست در سراسر کشور خدمات ارائه دهند.

این بنیاد که به نام پدر هنسون که بدون هیچ منبعی با سلامت رو، خود دست و پنجه نرم می کرد، نامگذاری شده است، در سال 2018 به منظور تحقیر این موضوع و ارائه خدمات به جوامع سیاه پوست تأسیس شد.

این دو سازمان با شروع دانشگاه ایالتی آلاباما، She Care Wellness Pods را راه‌اندازی می‌کنند، که ساختارهای فیزیکی هستند که تعداد زیادی از منابع سلامت روان، از جمله جلسات درم، مجازی و حضوری را ارائه می‌دهند. جلسات آموزشی رو، و کارگاه های یوگا، هنر، صدا و رقص درم، و همچنین مک، برای استراحت دانش آموزان. در حالی که بنیاد در حال راه‌اندازی غلاف‌ها برای افراد دارای هویت زن است، He Care و They Care Wellness Pods قرار است به ،وان بخشی از ابتکار بنیاد Meeting You Where You Are عرضه شوند.

«شما باید اول از همه مراقب ،ن باشید، زیرا ما به دنبال تغییر هستیم. هنسون به WWD گفت: ،ن در بیشتر موارد تغییر هستند و بنابراین اگر می‌خواهید دنیا را نجات دهید، ابتدا ،ن را نجات دهید. «،ن سیاهپوست، ما از بی‌شماری از نابرابری‌ها، بهداشت، حقوق، بی‌عدالتی‌های اجتماعی رنج می‌بریم. وقتی می گوییم حالمان خوب نیست یا امروز از نظر روحی خوب نیستیم، هیچ ، واقعا صدای ما را نمی شنود، بنابراین می خواهیم فضای امنی برای این ،ن جوان فراهم کنیم.»

تحقیقات CDC نشان داد که در سال 2021 تقریبا 60 درصد از دانش آموزان دختر “احساس غمگینی یا ناامیدی مداوم” را تجربه ،د.

کیت اسپید که در سال جاری بیش از 5 میلیون دلار برای بی‌اعتنایی به سلامت روان و تامین منابع برای ،ن متعهد شده است، شریک استراتژیک این بنیاد بود.

کیت اسپید بیش از یک دهه است که م،ع سلامت روان بوده است. هنسون که از زمان تشکیل شورای تأثیر اجتماعی کیت اسپید نیویورک در ژانویه 2022 عضویت دارد، می گوید: «این ستون شرکت آنها است و ما در سطح انس، اساسی به هم متصل شدیم، زیرا هر دوی ما به سلامت رو، اعتقاد داریم.

«مأموریت تأثیر اجتماعی ما توانمندسازی ،ن و دختران در سراسر جهان با قرار دادن سلامت روان در قلب رویکرد خود است. سلامت روان ،ن و دختران مدت‌هاست که بودجه‌ای کم، کم‌ارزش و به رسمیت شناخته نشده است، و ما به مشارکت خود با تراجی، تریسی افتخار می‌کنیم. [Jade Jenkins, Boris Lawrence Henson Foundation executive director] لیز فریزر، مدیر اجرایی کیت اسپید نیویورک و رئیس برند، گفت: و بنیاد بوریس لارنس هنسون، سازم، که تعهد ما را برای ارائه منابع سلامت روان به جوامعی که بیشترین نیاز را دارند، دارد.

تراجی پی هنسون

از زمان تأسیس این بنیاد در سال 2018، هنسون تغییری را در گفتگو پیرامون سلامت روان تشخیص داده است.

قبل از اینکه در سال 2018 راه اندازی کنیم، هیچ ، در مورد آن صحبت نمی کرد [mental health]هنسون گفت، مطمئناً در جامعه سیاه پوستان نیست. «بعد از BLH [Boris Lawrence Henson Foundation] راه اندازی شد، و من به محل کنگره رفتم و مبارزاتم را به اشتراک گذاشتم، شروع کردم به دیدن افراد بیشتری که جلوتر می آیند، افراد سیاه پوست و قهوه ای بیشتر.

هدف هنسون از غلاف ها گسترش تأثیر پایه است، به طور خاص بر دانش آموزان جوان تر تمرکز می کند.

ما همیشه در ت،م تا ننگ را از بین ببریم و نحوه انجام این کار این است که مردم را وادار به صحبت در مورد آن می کنید. اگر این غلاف ها را در محوطه دانشگاه دارید، هیچ راهی وجود ندارد که بتو،د آن را نادیده بگیرید. مردم بیشتری را خواهید دید و دانش‌آموزان بیشتری می‌خواهند به سلامت رو، خود علاقه نشان دهند.»

در حالی که هنسون در حال راه‌اندازی این غلاف‌ها برای تقویت مکالمات پیرامون سلامت روان است، امیدوار است که علاقه عمیق‌تری را در بین دانش‌آموزان برانگیزد.

او گفت: «امیدواریم شاهد افزایش دانشجویان آمریکایی آفریقایی تبار و قهوه‌ای باشیم که می‌خواهند شغلی در زمینه سلامت روان شروع کنند، زیرا ما درمانگر، پزشک و پزشک کافی نداریم.» “وقتی در مورد تلاش برای یافتن درمانگران شایسته فرهنگی یا یافتن یک درمانگر یا روانپزشک سیاهپوست صحبت می کنید که بتواند بفهمد که شما در طول روز چه می کنید، ما آن را نداریم.”

بنیاد بوریس لارنس هنسون به راه اندازی She Care Wellness Pods در پردیس HBCU در بهار امسال ادامه خواهد داد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/taraji-p-henson-kate-،-launch-wellness-pods-at-hbcus-1235603804/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با