Tangle Teezer با راه اندازی پنل نوآوری به رشد آینده چشم دوخته است


چه؟ Tangle Teezer پانل جدیدی از هیئت مشاوره نوآوری را اعلام کرده است که در آن رهبران و متخصصان تجارت جه، در ،ده فروشی، مراقبت از مو، فناوری، ESG و جوامع علمی به تقویت رشد آینده شرکت کمک خواهند کرد.

جزئیات طبق گزارش CityAM، Tangle Teezer در مورد پنل جدیدی که سوزان هوپر، رئیس این شرکت، رهبری هیئت مدیره را خواهد دید، اعلامیه ای صادر کرد.

نقش هایی که اعضای هیئت مدیره بر عهده دارند شامل سمت های ارشد در برندهایی مانند Dyson، Apple، Nike و Kohler است.

چرا؟ این پانل، «چشم‌اندازها و بینش‌های منحصربه‌فردی را برای مدیریت ارائه می‌کند که از پیشرفت برند Tangle Teezer پشتیب، می‌کند و همکاری نزدیک‌تر با سهامداران کلیدی ،ب‌وکار را تقویت می‌کند».

جیمز وو،، رئیس Tangle Teezer، گفت: «از سال 2007، ما طرز فکر مردم در مورد مو را تغییر داده‌ایم. ما خوشحالیم که چنین گروه باکیفیتی از ،ب و کار، علم، و افراد آگاه در مراقبت از مو داریم که به ما در ادامه تعریف مجدد و توسعه بیشتر دسته مراقبت از مو کمک می کنند.

“برای دستیابی مداوم به نوآوری پایدار در گروه خود، باید بد،م که تفکر و تجربه متنوع برای موفقیت استراتژی ما مهم است. با حمایت هیئت مشاوران نوآوری که به تازگی تشکیل شده است، من شخصا مشتاقانه منتظر بهره مندی از بینش ها و تخصص های تخصصی هر یک از اعضا هستم. مایلم از خودم و به نمایندگی از گروه، به همه اعضا خوشامد بگویم و مشتاقانه منتظر سفر مش،مان هستم.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/tangle-،er-eyes-future-growth-with-launch-of-innovation-panel/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با