Talm سرمایه گذاری اقلیت را از بنیانگذاران Caudalie افزایش می دهد: انحصاری – WWD


پاریس – Talm – برند فرانسوی مراقبت از پوست ممتاز برای استفاده قبل، در حین و بعد از بارداری – اولین دور سرمایه خود را برای کمک به گسترش آن جمع آوری کرده است.

ماتیلد و برتراند توماس، بنیانگذاران Caudalie، سهام اقلیت را در برند لوازم آرایشی و بهداشتی سطح بالا برای مادران و مادران در اختیار گرفتند. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

تلم مخفف «به همه مادران» است. این در سپتامبر 2021 توسط کنزا ک،، مدیر زیبایی لو، که اخیراً به ،وان مدیر بازاریابی بین المللی Byredo فعالیت می کرد، راه اندازی شد. قبل از آن، او در هرمس اینترنشنال در پاریس و گرلن در لندن کار می کرد. ک، سال گذشته در فهرست “40 زن” فوربس فرانسیس ظاهر شد.

ایده او برای Talm زم، شکل گرفت که او برای اولین بار انتظار داشت.

ک، گفت: «من متوجه شدم که ،ن، زم، که باردار هستند، می‌خواهند باردار شوند یا به تازگی زایمان کرده‌اند، در موقعیتی قرار می‌گیرند که یافتن محصولاتی که واقعاً برای آنها و نوزادانشان بی‌خطر باشد، واقعاً دشوار است.

او از یافتن کمبود چنین محصولاتی با سطح بالایی از حسی بودن و اجزای سازگار با محیط زیست شوکه شد.

او گفت: “این ایده شروع به رشد کرد – و رشد کرد – و در واقع به یک وسواس تبدیل شد.”

ک، شروع به ایجاد یک خط 100 درصد ایمن از روز اول بارداری، از طریق شیردهی – حتی برای نوزاد – و فراتر از آن کرد.

ک، گفت: «بنابراین باید ارگ،ک و وگان نیز باشد. خلاصه فوق العاده محدودکننده بود.»

با استفاده از مواد طبیعی، کارایی محصول نیز کلیدی بود.

برای رویکرد دوستدار محیط زیست Talm، او به شیشه برای بطری ها و محصول جانبی ذرت قابل کمپوست برای بسته بندی بیرونی روی آورد. محصولات در فرانسه ساخته می شوند و هر ماده طبیعی و خام برای شفافیت و کنترل کیفیت ردیابی می شود.

Keller محصولاتی را خلق کرد که لذت بخش و چند منظوره باشند. او می خواهد زن، که از Talm استفاده می کنند تا در پوست خود احساس راحتی کنند.

کمتر است بیشتر – در بسیاری از سطوح. در زمان عرضه، تالم سه محصول داشت که در بر،ب هر کدام از آنها بارداری و پس از زایمان ذکر شده بود. روغن مگا برای آبرس، بدن و صورت وجود دارد که اکنون پرفروش ترین است. مگا سرم با اپلیکاتور رول و مگا بالم ،ی غنی. آنها با هم یک روال مراقبت از پوست را تشکیل می دهند.

سرم تلم مگا

عکاس: 2M-Productions

مکمل های مگا هیر برای کاهش و جلوگیری از ریزش مو در رتبه بعدی قرار گرفتند و دومین پرفروش آنلاین تالم شدند. قیمت محصولات از 34 یورو تا 39 یورو متغیر است.

ک، که اکنون در حال کار بر روی مجموعه مراقبت از پوست صورت است که قرار است در نیمه دوم سال 2023 عرضه شود، گفت: «ایده این است که از نمونه کارهای موجود و مینیمالیستی سرمایه گذاری کنیم.

Talm ابتدا در پنج کشور راه اندازی شد و در سال 2022 دارای 10 بازار بین المللی از جمله بلژیک، سوئیس و لوکزامبورگ بود. یازدهمین نمایشگاه امسال افتتاح شد و قرار است تعداد بیشتری نیز در راه باشند.

،ده فروشان معتبر، مانند Oh My Cream، Smallable و Galeries Lafayette، و همچنین داروخانه ها، Talm را ذخیره می کنند.

حدود نیمی از فروش آن که سه رقمی در حال رشد است، از فروشگاه الکترونیکی Talm در اروپا و ایالات متحده است.

ماتیلد توماس گفت که آنچه او را به ،وان یک سرمایه گذار جذب این برند کرده است، کیفیت و کارایی بالای فرمول های آن و همچنین اشتیاق و حس زیبایی شناختی ک، است.

توماس ادامه داد: جایگاه امیدوارکننده ،ن باردار توسعه نیافته است. “امروزه، در این بخش خاص، فقط فرمول های ناکافی تمیز و موثر وجود دارد.”

از جمله اه، او این است که دامنه دسترسی تالم را گسترش دهد.

دفتر خانواده توماس در داخل و خارج از دنیای زیبایی سرمایه گذاری می کند.

ما می‌خواهیم از جوانان در مراحل کلیدی ساخت یک برند لوازم آرایشی حمایت کنیم – به برنامه‌ریزی رشد سالم، پایدار و سودآور کمک کنیم. [we did]توماس گفت.

او توضیح داد که هدف دیگر کمک به آنها در توسعه اروپا و همچنین سایر نقاط جهان است تا یاد بگیرند و احتمالاً هم افزایی ایجاد کنند.

ک، گفت که مدتهاست به توماس علاقه مند بوده است.

“من همیشه بسیار مجذوب این بوده ام [Caudalie] ک، گفت: داستان برند، بلکه سفر شخصی او به ،وان یک کارآفرین. “من واقعاً می خواستم آنها را در هیئت داشته باشم – او و شوهرش.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/exclusive-talm-raises-investment-caudalie-founders-1235664279/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با