Symrise در شرکت بیوتکنولوژی اسرائیل Synergio – WWD سرمایه گذاری می کند


پاریس – عرضه‌کننده عطر و طعم‌های آلم، Symrise با Synergio، یک شرکت بیوتکنولوژی اسرائیلی که متخصص در توسعه راه‌حل‌های طبیعی و پایدار برای استفاده در فناوری‌های گیاهی پیشرفته برای محصولات کالاهای مصرفی است، وارد همکاری شده است.

Symrise مستقر در Holzminden، آلمان، به Synergio علاقه اقلیت دارد. Symrise شرایط مالی این معامله را اعلام نکرد، اما گفت که این امکان را دارد که ا،ریت سهام سرمایه سهام Synergio را در آینده به دست آورد.

اتصال باعث تسریع در ایجاد محلول های ضد میکروبی طبیعی می شود.

تامین کنندگان عطر و طعم به طور فزاینده ای بر روی مواد طبیعی و پایدار در پاسخ به تقاضای مشتری و مصرف کننده تمرکز می کنند.

این شرکت گفت: “Symrise این سرمایه گذاری را گامی استراتژیک برای گسترش موقعیت رهبری خود در تجارت محافظت از محصولات در صنعت مراقبت شخصی می داند.”

Synergio در سال 2009 در اورشلیم تأسیس شد. تخصص آن در ،یبات ضد میکروبی طبیعی ناشی از منابع پایدار است. این گروه از یک پلت فرم مح،اتی مبتنی بر داده مبتنی بر بیوشیمی برای درک خود از زیست فعال‌ها و هم افزایی گیاهان استفاده می‌کند.

Symrise گفت: “شرکت بیوتکنولوژی نسل بعدی بیواکتیوهای گیاهی را برای محصولات مراقبت شخصی و آرایشی سالم تر و پایدارتر توسعه می دهد.”

این معامله بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای گروه است.

جورن آندریاس، مدیر بویایی و مراقبت در Symrise، گفت: سرمایه گذاری در Synergio نشان دهنده تعهد ما به گسترش مجموعه مواد آرایشی و تقویت رهبری ما در حفاظت از محصولات مدرن است.

او ادامه داد: «مواد زیستی Synergio به طور یکپارچه در سبد حفاظت از محصول ما قرار می گیرد. “این به ما امکان می دهد جدیدترین و نوآورانه ترین راه حل های زیبایی پایدار مبتنی بر گیاهان را به مشتریان ارائه دهیم. این مشارکت توسعه راه حل های ضد میکروبی با طیف گسترده را سرعت می بخشد. آنها به مشتریان ما در ایجاد محصولات مراقبت شخصی پایدار کمک می کنند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/symrise-invests-israeli-biotech-company-1235507638/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با