Skin + Me 11 میلیون یورو در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری می کند


چه؟ Skin + Me بیش از 11 میلیون یورو در دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرده است. بر اساس گزارشی که توسط EU-S،ups منتشر شد، این دور توسط Octopus Ventures رهبری شد.

جزئیات این برند پوستی مبتنی بر اشتراک که در سال 2020 راه اندازی شد، درمان های سفارشی حاوی مواد فعال فقط با نسخه را ارائه می دهد.

ویل گیبس، شریک سلامت، اختاپوس ونچرز، می گوید: “Octopus Ventures به حمایت از شرکت هایی که تغییرات مثبت و عملی را تحریک می کنند، افتخار می کند.” “افزایش آگاهی در مورد مواد تشکیل دهنده نسخه و روند رو به رشد به سمت شخصی سازی، بازار مراقبت از پوست را متحول کرده است. Skin + Me با رشد شتابان خود که منع، کننده یک تغییر پله ای است که نشان می دهد مصرف کنندگان بسیار تحصیل کرده از محصولات خارج از قفسه به نفع راه حل های بسیار کارآمد اجتناب می کنند، پیشتاز این هزینه است. Octopus Ventures در سراسر سرمایه گذاری سری A و سری B، در مجموع 13 میلیون پوند برای توسعه Skin + Me سرمایه گذاری کرده است – روابط را عمیق تر کرده و ایمان خود را به استراتژی شخصی سازی پیشرو در بازار این برند نشان می دهد.

چرا؟ هوراتیو کری، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Skin + Me، به استارت‌آپ‌های اتحادیه اروپا گفت: «صنعت جه، مراقبت از پوست 140 میلیارد پوند ارزش دارد و بیش از 50 درصد از مصرف‌کنندگان ناراضی هستند زیرا محصولی کارآمد می‌خواهند. ما Skin + Me را ساخته‌ایم تا مراقبت‌های پزشکی پزشکی را بسازیم، که در طول دهه‌ها مطالعه بالینی ثابت شده است که بسیار مؤثرتر از هر محصول آرایشی است و برای همه قابل دسترسی است. وفاداری و عشق مشتری به محصولات ما دنبال شد زیرا آنها نتایج را ارائه می دهند.

ما شاهد افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد موادی که فقط با نسخه تجویز می شوند مانند ترتینوئین بوده ایم. ما انتظار داریم که هزینه 140 میلیارد پوندی جه، برای مراقبت از پوست به سرعت به سمت ،یبات دارای قدرت تجویزی تغییر کند و Skin + Me به‌،وان رهبر بازار در بریت،ا برای استفاده از این روند ایده‌آل باشد.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/skin-me-raises-e11-million-in-series-b-funding-round/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با