Sephora Southeast Asia Bulgari مدیر عامل جدید – WWD


سفورا ج، شرق آسیا مدیر عامل جدیدی دارد.

جنی چیا، رئیس جمهور سابق بولگاری در چین بزرگ، به ،وان مدیر عامل آسیای ج، شرقی، اقیانوسیه و کره ج،ی معرفی شده است.

“من برای پیوستن به Sep،ra در زم، که ما همچنان به تصور مجدد، بازتعریف و به چالش کشیدن درک زیبایی ادامه می دهیم، بسیار هیجان زده هستم. هدف شرکتی ما که عمیقاً در توانمندسازی موارد خارق‌العاده در همه ما ریشه دارد، چیزی است که عمیقاً به آن اعتقاد دارم و نمی‌توانم صبر کنم تا با تیم‌های شگفت‌انگیز خود در سراسر آسیای ج، شرقی، اقیانوسیه و کره ج،ی کار کنم تا این موضوع را به ارمغان بیاورم. Cheah در بی،ه ای از شرکت گفت.

Cheah به مدت 25 سال با شرکت مادر LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton بوده است و نقش های مختلفی در Bulgari و DFS داشته است. او در نقش جدید خود به آلیا گوگی، رئیس سفورا در آسیا گزارش می دهد.

«جنی در زم، واقعاً هیجان‌انگیز به Sep،ra می‌پیوندد، زیرا پس از کووید، بازار زیبایی پرستیژ باز می‌گردد.[-19]. او با دانش قوی خود از صنعت پرستیژ و آسیای ج، شرقی، نقش مهمی در جاه طلبی ما برای ارتقای مداوم تجربه Sep،ra برای ایجاد محبوب ترین جامعه زیبایی در جهان ایفا خواهد کرد.”

محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا مانع از رشد در منطقه در سراسر دسته زیبایی شده است. به ،وان مثال، شرکت Estée Lauder گفت که فروش خالص در آسیا در نتایج مالی خود برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 7 درصد کاهش یافته است، اما انتظار دارد در سه ماهه آینده دوباره بهبود یابد.

با این حال، در سطح جه،، Sep،ra هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی دهد. در درآمد دیروز LVMH برای سه ماهه منتهی به 31 مارس، بخش ،ده فروشی انتخابی این مجموعه از نظر ارگ،ک 28 درصد افزایش یافت که ناشی از “عملکرد استثنایی” Sep،ra در آمریکای شمالی، اروپا و خاورمیانه بود.

طبق همین گزارش، اولین فروشگاه سفورا در بریت،ا “از شروعی عالی برخوردار بود.” برای هدایت این تجارت، سفورا اوا، سال گذشته سارا بوید را به ،وان مدیر عامل خود در بریت،ا منصوب کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/sep،ra-southeast-asia-appoints-managing-director-1235611806/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با