Sandbridge Capital در REM Beauty سرمایه گذاری می کند


چه؟ آریانا گراند REM Beauty یک سرمایه گذاری استراتژیک به رهبری سندبریج کپیتال را اعلام کرد. Strand Equity، Hybe America، Live Nation Entertainment و Universal Music Group نیز در دور مالی شرکت ،د.

جزئیات این برند همچنان بر بازارهای اصلی خود، ی،ی ایالات متحده، بریت،ا و اروپا تمرکز خواهد کرد و برنامه‌های توسعه بیشتری نیز اعلام خواهد شد.

گرانده گفت: «این یک زمان واقعاً الهام‌بخش برای من به‌،وان یک بنیان‌گذار بوده است، و علاقه‌ام به هنر، ابراز وجود و آرایش را به واقعیت تبدیل کردم و تماشای REM Beauty که بال‌های خود را پیدا می‌کند، به‌ویژه اکنون در این دوره جدید برای این برند». «از اینکه این شرکای شگفت‌انگیز در این زمان به ما ملحق می‌شوند، هیجان‌زده هستم و از چشم‌انداز و گسترش ما حمایت می‌کنند تا طرفداران در سراسر جهان بتوانند با ما به رشد خود ادامه دهند و از محصولات ما لذت ببرند. این فصل بعدی نمی‌تواند هیجان‌انگیزتر باشد، و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا همه ببینند چه چیزی هنوز در راه است.»

چرا؟ این مشارکت به REM Beauty کمک می کند تا از طریق ادامه نوآوری محصول، جذب استعداد و گسترش جغرافیایی، پتانسیل جه، خود را درک کند. کن ساسلو، بنیانگذار و شریک مدیریت سندبریج کپیتال، اظهار داشت: «REM Beauty اعتماد جامعه زیبایی و مصرف کنندگان را با ایجاد یک خط چشمگیر بهترین در ک، از محصولات با الهام از چشم انداز برند آریانا مبتنی بر ماموریت قانع کننده به دست آورده است. ما خوشحالیم که با آریانا و تیم REM ستاره‌ای او برای حمایت از مسیر رشد قوی برند از طریق شبکه صنعت جه، و تخصص در ساخت برند، گرد هم می‌آییم.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/sandbridge-capital-invests-in-rem-beauty/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با