Revlon به عنوان یک شرکت خصوصی از ورشکستگی خارج می شود – WWD


رولون قرار است اوا، این ماه به ،وان یک شرکت خصوصی و بدون هدایت رونالد پرلمن از ورش،تگی خارج شود، اکنون که یک قاضی فدرال طرح آن را تایید کرده است.

این تجارت از سال 1996 در بورس نیویورک معامله شده بود، زم، که مالک مک اندروز و فوربس آن را به صورت عمومی عرضه ،د. اما از طریق طرح ورش،تگی اخیراً تأیید شده Revlon، سهام مالکیت به وام دهندگان تضمین شده واگذار خواهد شد، در حالی که سهامداران فعلی، از جمله رئیس MacAndrews Perelman، که از اوایل سال جاری حدود 85 درصد از شرکت را در اختیار داشت، چیزی از آنها باقی نخواهد ماند.

از طریق این طرح، شرکت زیبایی 90 ساله مستقر در نیویورک که دارای برندهای همنام Revlon، Elizabeth Arden و Almay است، بیش از 2.7 میلیارد دلار بدهی را از ترا،مه خود حذف خواهد کرد و تقریباً 1.5 میلیارد دلار بدهی معوقه دارد. در عوض، ا،ر سهام رولون متعلق به وام دهندگان سابق آن با وام سال 2020 خواهد بود که به وام دهندگان برندکو معروف هستند.

انتظار می‌رود که رولون با تقریباً 285 میلیون دلار نقدینگی ظاهر شود که از طریق پیشنهاد حقوق صاحبان سهام، یک تسهیلات اعتباری تضمین شده جدید پول و وام جدید مبتنی بر دارایی تامین می‌شود.

دختر رونالد پرلمن، دبرا پرلمن، که به ،وان رئیس جمهور و مدیر اجرایی Revlon باقی خواهد ماند، این طرح را “یک نقطه عطف حیاتی” خواند و تاکید کرد که این طرح باعث می شود که Revlon از روند بازسازی با ساختار سرمایه بسیار ساده ای خارج شود که از ادامه تجارت حمایت می کند. رو به جلو.

او در بی،ه ای گفت: “ما می د،م که این تجدید ساختار مالی برای کارمندان، فروشندگان و شرکای ما چالش برانگیز بوده است و از همه آنها برای حمایتشان تشکر می کنیم.” “ساختار جدید سرمایه و افزایش نقدینگی ما را قادر می سازد تا به معرفی برندهای خود در بازار ادامه دهیم و ما مشتاقانه منتظر آینده Revlon هستیم.”

قبل از تشکیل پرونده برای ورش،تگی فصل 11، رولون با انبوهی از بدهی – حدود 3.7 میلیارد دلار – دست و پنجه نرم می کرد که بیشتر سال 2020 را صرف مذاکره مجدد کرد، که این امکان را به آن داد تا از فرآیند بازسازی رسمی تر در آن زمان جلوگیری کند. اما مشکلات زنجیره تامین، تورم فزاینده و افزایش رقابت از سوی شرکت‌هایی مانند The Estée Lauder Cos.، Coty Inc. و تعداد زیادی از استارت‌آپ‌های دیجیتال تنها وضعیت را تشدید کرد. این عوامل، همراه با وام هایی که برای تمدید در نظر گرفته شده بودند، Revlon را در سال 2022 ورش،ت ،د.

Revlon همچنین قبلاً سعی کرده بود چندین مارک خود را در طول سال ها به فروش برساند و از طریق بانکداران مختلف استفاده کرد، اما هیچ معامله ای انجام نشد.

رونالد پرلمن از اواسط دهه 80 مالک ا،ریت Revlon بوده است و کنترل را از طریق تصاحب خصمانه از طریق شرکت MacAndrews & Forbes به دست آورده است. او Revlon را در دهه 80 و 90 به اوج جدیدی رساند، زم، که از این برند برای منجنیق ، خود به دنیای جامعه، مد و هالیوود با ضربه زدن به چهره هایی مانند سیندی کرافورد، کریستی تورلینگتون، جری هال و غیره استفاده کرد.

اما در سال 2020، او فاش کرد که در حال فروختن دارایی‌ها – از شرکت‌ها گرفته تا هنرهای زیبا – بوده است و در آغاز این سال، عمارت مجلل لیلی پوند لین خود را در ایست همپتون، نیویورک، به قیمت 84.5 میلیون دلار تخلیه کرد. این قیمت نسبت به قیمت اولیه فهرست 115 میلیون دلار کاهش داشت.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/revlon-exit-bankruptcy-private-company-beauty-ronald-perelman-1235602835/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با