Prelude Growth Partners سرمایه گذاری اقلیت در Skin Pharm را انجام می دهد – WWD


سرمایه‌گذاری در فضای خدمات زیبایی همچنان رو به افزایش است، زیرا Skin Pharm، یک مرکز مراقبت زیبایی از پوست که خط تولید خاص خود را دارد، سرمایه‌گذاری اقلیت را از Prelude Growth Partners دریافت می‌کند.

هر دو طرف در بی،ه‌ای اعلام ،د که سرمایه‌گذاری 15 میلیون دلاری از سوی شرکت سهامی عام ،نه، برنامه‌های توسعه کلینیک شرکت را در سراسر کشور تأمین مالی می‌کند و به توسعه مداوم محصول کمک می‌کند.

به ،وان بخشی از این قرارداد، مدیر اجرایی Maegan Griffin، یک پرستار دارای گواهی هیئت مدیره با تجربه جراحی پ،تیک و پوست که Skin Pharm را در سال 2017 تاسیس کرد، به رهبری شرکت ادامه خواهد داد.

گریفین در مصاحبه‌ای به WWD گفت: «اکنون زمان من،ی برای انجام این سرمایه‌گذاری است، زیرا ما این تیم شگفت‌انگیز را داریم، یک برند قابل اعتماد ساخته‌ایم، و یک جامعه وفادار از مشتریان داریم که می‌خواهند با ما رشد کنند.» اکنون، ما می د،م که می تو،م با این سرمایه با سرعت بیشتری رشد کنیم، در حالی که مراقب فرهنگ و کیفیت مراقبتی هستیم که Skin Pharm به آن معروف است.

Skin Pharm دارای پنج کلینیک در نشویل و فرانکلین، تنسی است. آتلانتا؛ شارلوت، کارولینای شمالی؛ و دا،، با آلفارتا، جورجیا؛ و هیوستون قرار است در ماه های آینده افتتاح شود.

خدمات موجود عبارتند از تزریق، میکرونیدلینگ، لیزر درم، و لایه برداری شیمیایی.

این تجارت همچنین دارای خط مراقبت از پوست خود است که در سال 2018 راه اندازی شد که اکنون نزدیک به 20 محصول دارد که شامل پدهای شفاف کننده کریستال، 50 دلار، سرم جو،، 115 دلار، و فاکتور درخشندگی، 150 دلار است. گریفین قصد دارد به گسترش محصولات خود ادامه دهد. این خط در کلینیک ها و در وب سایت اسکین فارم فروخته می شود.

محصولات اسکین فارم.

عکاسی هیلی ترل

ندا دانش زاده، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Prelude Growth، درباره سرمایه گذاری خود گفت: «اسکین فارم یک برند منحصر به فرد متمایز، قابل اعتماد با کیفیت تجربه و وفاداری ایجاد کرده است که در این صنعت بی رقیب است. ما شاهد رشد طول، مدت سکولار در این دسته هستیم که توسط مصرف کنندگ، که به دنبال کارایی و نتایج هستند هدایت می شود. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با Maegan و تیم او در هنگام اجرای برنامه رشد استراتژیک خود هستیم.”

Prelude همچنین سرمایه گذاری هایی در جمعه های تابست،، Westman Atelier، Blueland و The Center و سایر برندها دارد. در سال 2021، سول دو ژ،رو، که شرکت از آن حمایت می کرد، توسط L’Occitane با ارزش 450 میلیون دلار ،یداری شد.

سرمایه گذاری در فضای خدمات زیبایی طی چند سال گذشته افزایش یافته است.

در میان برخی از معاملات، هزاره پزشکی اسپا Ever/Body که لیزرهای صورت، بوتا،، HydraFacial، پرکننده‌ها و لیزر موهای زائد را ارائه می‌دهد، 38 میلیون دلار سری B را از ،یبی از سرمایه‌گذاران از جمله Tiger Global Management، Addition و Fifth Wall، و بعداً بودجه 55.5 میلیون دلاری سری C دریافت کرد. سال گذشته، Upkeep، برنامه‌ای که به کاربران اجازه می‌دهد تا درمان‌های اسپا پزشکی را پیدا کنند، رزرو کنند و هزینه آن را بپردازند، ۲ میلیون دلار سرمایه اولیه را تضمین کرد، و اخیراً، شرکت سهامی خصوصی KKR سهام اقلیت قابل توجهی را در SkinSpirit، بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات، به دست آورد. بوتا، و فی، در کشور.

گریفین در مورد افزایش محبوبیت برخی از این خدمات گفت: «فقط اطلاعات بیشتری در آنجا وجود دارد که این درمان ها را می توان با سلیقه انجام داد. درمان های زیبایی برای مدت طول، وجود داشته است. اما، خوشبختانه، و من فکر می کنم به دلیل رسانه های اجتماعی، شما می تو،د مانند خودتان را در یک ارائه دهنده پیدا کنید، درست است؟ شما می گویید، “باشه، من زیبایی شناسی آن شخص را دوست دارم.” می توانم ببینم که به آنها اعتماد دارم.’ در حال حاضر این یک صنعت واقعا هیجان انگیز است. من واقعاً کاهش سرعت آن را نمی بینم.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/prelude-growth-partners-minority-investment-skin-pharm-botox-1235651818/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با