Parfait از قدرت هوش مصنوعی برای کلاه گیس استفاده می کند – WWD


برند کلاه گیس لو، Parfait از قدرت تکنولوژی برای مدرن ، دسته کلاه گیس استفاده می کند.

روز پنجشنبه، این شرکت دومین مجموعه کپسولی خود را با بازیگر و خواننده “Grownish” جاستین اسکای به ،وان چهره آ،ین اختلال در صنعت مو و کلاه گیس معرفی کرد.

Isoken Igbinedion، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی، گفت: “Parfait اولین و تنها شرکتی است که از هوش مصنوعی و فناوری تشخیص چهره برای ایجاد کلاه گیس های سفارشی و محصولات مو بر اساس تقاضا استفاده می کند.” ما یک سرویس سرایدار سرتاسر ارائه می‌دهیم که به مشتریان امکان می‌دهد در کل چرخه عمر محصول، از درک اینکه چه کلاه گیس ب،ند تا مشاوره در مورد نحوه مراقبت از موهای خود برای افزایش طول عمر محصول، پشتیب، دریافت کنند.»

Igbinedion گفت: این شرکت که در ماه سپتامبر راه اندازی شد، فناوری توسعه داده است که به آن امکان می دهد “کلاه گیس ها و ا،تنشن های کاملاً سفارشی شده را طی هفت تا نه روز کاری از ،ید تا تحویل تحویل دهد.” به طور سنتی، مصرف کنندگان کلاه گیس و قطعات مو به یک فروشگاه آجر و ملات می روند و در آنجا سبک های مختلف را امتحان می کنند.

اغلب، این تجربه می‌تواند برای ،ن سیاه‌پوست ناامیدکننده باشد، شاید به این دلیل که نور ممکن است رنگ پوست آنها را تکمیل نکند یا توری کلاه گیس رنگ نامن،ی داشته باشد یا ممکن است فروشنده عجله داشته باشد. در Parfait، به گفته Ifueko Igbinedion، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری، “ما نه تنها میزان استرس و اصطکاک مشتریان را در طول فرآیند ،ید کاهش می دهیم، بلکه بهترین نتایج را برای ،ده فروشان و تولید کنندگان مو، زیبایی و مو تضمین می کنیم. محصولات مراقبت شخصی، که اغلب با خوشحالی مشتری زندگی می کنند و می میرند.”

Isoken Igbinegion و Ifueko Igninegion خواهر، هستند که شرکت را با Marylese Reeves، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، و Simone Kendle، یکی از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی راه اندازی ،د. این تیم تجربه گسترده ای در فضای فناوری دارد، با اعتبار جمعی از جمله دانشکده تجارت وارتون دانشگاه پنسیلو،ا، MIT و تورهای کاری از طریق آمازون، مایکروسافت، کپیتال وان، گوگل، IBM، Waymo و ناسا.

بنیانگذار Parfait، در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: ایسوکن ایگبینگیون، مری، ریوز، ایفوکو ایگبینگیون و سیمون کندل.

،ن سیاه پوست سالانه 6.6 میلیارد دلار برای زیبایی ،ج می کنند، اگرچه آنها تنها 11.1 درصد از کل بازار زیبایی ایالات متحده را تشکیل می دهند. علاوه بر این، بر اساس یافته‌های محققان مؤسسه مک‌کینزی و شرکت برای تحرک اقتصادی سیاه‌پوستان، نابرابری نژادی در صنعت زیبایی به این م،است که برندهای سیاه‌پوست تنها 2.4 درصد از درآمد را در کل بازار زیبایی ،ب می‌کنند.

Parfait با خط کلاه گیس مبتنی بر فناوری خود قصد دارد با یک مدل تجاری که زیبایی سیاه را در مرکز توجه قرار می دهد، بر این شکاف اقتصادی تأثیر بگذارد.

از بین بردن تعصب همچنین در خط مقدم ماموریت Parfait، همراه با «ساخت نسل بعدی فناوری هوش مصنوعی برای زیبایی و مراقبت از مو» است. چه در سالن، چه در فروشگاه ها یا در آسایش خانه خود باشید، فناوری ما به کاربران این امکان را می دهد که نه تنها بفهمند چه گزینه های محصولی برای ویژگی های خاص آنها بهتر عمل می کنند، بلکه به طور دقیق تجسم کنند که این محصولات در زندگی واقعی چگونه به نظر می رسند. به طوری که انتظار همیشه برابر با واقعیت است.

هوش مصنوعی این شرکت ورودی های کلیدی مورد نیاز برای ساختن کلاه گیس عالی را ثبت می کند: ابعاد سر کاربر، رنگ پوست و ویژگی های صورت. قیمت ها از 380 دلار برای یک کلاه گیس سفارشی شروع می شود و به 1140 دلار می رسد.

Isoken Igbinegion بر این باور است که فناوری این شرکت تأثیر مثبتی برای استایلیست‌های حرفه‌ای خواهد داشت. او گفت: «همانطور که ما تبدیل به یک منبع قابل اعتماد برای محصولات مو با کیفیت، اخلاقی و مبتنی بر فناوری می‌شویم، به آرایشگران این امکان را می‌دهیم تا به جای مق، با چالش‌های منابع، بر توسعه مهارت‌های خود و ساختن برندهای خود تمرکز کنند. “علاوه بر این، محصولات قابل سفارشی سازی ما به آرایشگران اجازه می دهد تا در خدمات ارائه شده خود انعطاف بیشتری داشته باشند.”

انتظار می‌رود که جدیدترین کمپین Parfait صنعت مو و کلاه گیس را برای طیف وسیعی از افرادی که تمایل به استفاده از کلاه گیس دارند، چه به دلایل پزشکی، چه به دنبال ظاهری که می‌خواهند یا برای محافظت از موهای طبیعی خود، ارتقاء دهد.

Ifueko Igbinegion گفت: “از طریق توسعه فرآیندهای تولید خودکار به طور فزاینده ای مستقر در ایالات متحده، ما قادر خواهیم بود با ارائه شفافیت بیشتر، قیمت پایین تر، زمان تحویل سریع تر و نوآوری منظم به جامعه خود خدمات بهتری ارائه دهیم.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/hair/parfait-ai-technology-wigs-hair-1235424188/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با