Orveon مدیر ارشد تحول را با تمرکز بر M&A – WWD استخدام می کند


Orveon Global، مالک Laura Mercier، Bare Minerals و Buxom، کریستینا هال را برای پیوستن به این شرکت به ،وان مدیر ارشد تحول انتخاب کرده است زیرا به نظر می رسد مراقبت از پوست را به فهرست خود اضافه کند.

در این نقش تازه ایجاد شده، هال به ،وان عضوی از کمیته اجرایی Orveon بر رهبری M&A و همچنین دستیابی به درآمد و درآمد قبل از سود، مالیات، استهلاک و اه، استهلاک تمرکز خواهد کرد.

“با ورود کریستینا، Orveon Excom [executive committee] پاسکال هودایر، مدیر اجرایی Orveon Global گفت: اکنون تکمیل شده است و به یک برابری کامل بین ،ن و مردان رسیده است.

Orveon، شرکت وابسته به Advent International، Bare Minerals، Laura Mercier و Buxom را در یک معامله 700 میلیون دلاری ،یداری کرد که در سال 2021 بسته شد.

اخیراً، لورا مرسیه را عمیق‌تر وارد یک مقوله کلیدی کرد، با راه‌اندازی یک ، پودر جدید به نام Real Flawless Weightless Perfecting Foundation، اولین راه‌اندازی آن در پنج سال اخیر. در آن زمان، هودایر پیش‌بینی کرد که لورا مرسیه از نظر حجم فروش در سال 2023 به بزرگترین برند Orveon تبدیل می‌شود و از BareMinerals پیشی می‌گیرد.

به گفته منابع صنعتی، فروش کلی زیبایی گروهی در سال 2022 حدود 600 میلیون دلار بوده است.

اکنون Orveon به دنبال اضافه ، برندهای مراقبت از پوست به محصولات خود است.

هودایر به WWD گفت: «من همیشه چشم‌انداز ایجاد مجموعه‌ای متشکل از پنج برند را داشته‌ام. من می خواهم از سه برند آرایشی با دو برند مراقبت از پوست تمجید کنم. این دو برند مراقبت از پوست، جایگاه ویژه ای خواهند داشت.»

هال درباره انتصاب خود گفت: «زیبایی همچنان یکی از جذاب‌ترین صنایع است زیرا سبک فردی را با نوآوری‌های پیشرفته ترویج می‌کند تا به مصرف‌کنندگان کمک کند تا خود را کشف و ابراز کنند. من از پیوستن به Orveon Global Collective برای تغییر زیبایی به سمت بهتر هیجان زده هستم.

او کار خود را در گلدمن ،س در بخش بانکداری سرمایه‌گذاری با گروه مصرف‌کننده و ،ده‌فروشی با تمرکز بر ادغام و ادغام آغاز کرد، جایی که او در مورد تراکنش‌های مربوط به Berk،re Hathaway، Carter’s و Home De، مشاوره می‌داد. پس از گلدمن ،س، او به GF Capital پیوست و در آنجا به شرکت Estée Lauder Cos در مورد ،ید و واگذاری استراتژیک مشاوره داد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/orveon-mergers-acquisition-skin-care-1235613802/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با