Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella در The Pierre – WWD


میلان – Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella به سمت بالا شرقی منهتن می رود.

داروخانه تاریخی فلورانس هفته آینده یک بوتیک در هتل پیر افتتاح می کند و پنجمین فروشگاه خود را در ایالات متحده جشن می گیرد.

این واحد اولین فروشگاه این برند در بازار خواهد بود که مفهوم طراحی را در بر می گیرد که فضای فروشگاه اصلی در Via della Scala فلورانس را تداعی می کند. این فروشگاه سمینال که به ،وان یک موزه دو برابر می‌شود، با سقف‌های نقاشی‌شده رنسانس، فرشتگان برنزی و رایحه‌هایی که از گل‌دانه‌های ساخته‌شده با گیاهان محلی در هوا باقی می‌ماند، تجسم تجربه مشتری منحصربه‌فردی است.

در حالی که نقاشی‌های دیواری قرن چهاردهمی توسط کارگاه جوتو به راحتی قابل تکرار نیستند، واحد جدید 500 فوت مربعی همچنین دارای وسایل چوبی تیره، پیشخوان‌های مرمری غنی و کف‌پوش مرمری خاتم‌کاری شده است، با لوسترهای زیبا که فضا را تکمیل می‌کنند. این فروشگاه قرار است مجموعه ای از بیش از 600 محصولی را که این شرکت در کارنامه خود دارد، شامل مراقبت از پوست، صابون، پاماد، ادکلن، شمع، عطرهای محیطی و ،ات الکلی، که همه در بسته بندی های قدیمی و با امضای خود تحویل داده می شود، داشته باشد. در طول سال ها به جذابیت و موفقیت این برند کمک کرده است.

فروشگاه های دیگر سانتا ماریا نوولا در ایالات متحده شامل واحدهایی در سوهو شهر نیویورک، بال هاربر میامی و مرکز شهر بریکل و همچنین در لس آنجلس است.

اوایل این ماه، یک پیشخوان مارک دار در خیابان پنجم ،س نیویورک نیز افتتاح شد، زیرا ،ده فروش شریک انحصاری برای گسترش فروشگاه بزرگ این برند در بازار است.

Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella در خیابان پنجم ،س.

Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella در خیابان پنجم ،س.

با حسن نیت از Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella

به دنبال تصاحب شرکت سرمایه‌گذاری Italmobiliare در سال 2021، حرکت آجر و ملات سانتا ماریا نوولا در Stateside در چند سال گذشته تسریع شده است. صنعت زیبایی ایتالیا با تقویت شبکه توزیع و آگاهی از برند خود در سطح بین المللی.

از نظر محصول، دوره جدیدی در همان سال با برخی از محصولات بهینه‌سازی شده برای پاسخگویی به نیازهای پایداری فعلی آغاز شد و شرکت با ارتقای میراث خود، به روی نوآوری باز شد. این رویکرد در سال 2022 با معرفی “L’Iris”، اولین ادو پرفیوم این برند در 800 سال تاریخ به اوج خود رسید.

ادکلن Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella، قرص موم معطر و گلاب.

ادکلن Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella، قرص موم معطر و گلاب.

با حسن نیت از Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella

این شرکت توسط رهیبان دومینیکن پس از ورود آنها به فلورانس در سال 1221 و اقامت در محل سانتا ماریا نوولا و کشت گیاهان برای تهیه دارو برای درمانگاه صومعه خود تأسیس شد. پس از تولید دستور العمل های موفقی مانند آب های معطر و عطری بر پایه ترنج برای ملکه فرانسه کاترین دو مدیچی در سال 1533 – که هنوز هم پرفروش است – داروخانه به روی عموم باز شد و در سال 1612 رسماً به ،وان یک فعالیت تجاری راه اندازی شد.

قبل از Italmobiliare، در سال 1989 این شرکت تحت کنترل مهندس مک،ک Eugenio Alphandery قرار گرفت که آن را به قیمت 800 میلیون لیر ایتالیا، حدود 413000 یورو ،یداری کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/officina-profumo-farmaceutica-santa-maria-novella-to-open-store-manhattan-upper-east-side-1235630722/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با