Oddity استارتاپ Biotech Revela را با قیمت 76 میلیون دلار خریداری کرد – WWD


Oddity، شرکت مادر Il Makiage و Spoiled Child، استارتاپ بیوتکنولوژی Revela مستقر در بوستون را به مبلغ 76 میلیون دلار ،یداری کرد.

با ،ید و سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری اضافی، این شرکت آزمایشگاه های Oddity را در بوستون تأسیس خواهد کرد.

این اقدام سومین ،ید این شرکت از زمان آغاز به کار آن در سال 2018 است. همچنین شرکت Voyage81، یک شرکت نرم‌افزار تصویربرداری فراطیفی را در سال 2021 به قیمت بیش از 40 میلیون دلار ،یداری کرد و NeoWize، یک استارت‌آپ علم داده مستقر در اسرائیل در سال 2019 را برای ،یدی نامشخص ،یداری کرد. میزان.

اوران هولتزمن، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Oddity در آ،ین قرارداد خود گفت: “Oddity ترا،مه قوی خود را برای ادامه اختراع مجدد بازار زیبایی و سلامتی و تقویت مزیت رقابتی و خندق فناوری ما به کار می گیرد.” با ،ید Revela، ما نوآوری را دوچندان می‌کنیم، اما این بار توسعه محصول مبتنی بر علم و ارائه فناوری اثبات‌شده درجه دارویی به زیبایی و سلامتی. ،یبی از فناوری Oddity و علم Revela یک تغییر بازی برای صنعت است.

Revela که در سال 2021 تأسیس شد، یک پلت فرم بیوتکنولوژی است که با استفاده از هوش مصنوعی، مولکول‌های جدیدی را برای برنامه‌های سلامت مصرف‌کننده کشف می‌کند. به گفته بنیانگذاران آن، صدها مولکول در خط لوله توسعه خود دارد که می تواند در محصولات زیبایی و سلامتی استفاده شود. این شرکت گفت که مجموعه مولکول‌های جدید موجود آن در برندهای فعلی و آینده Oddity ادغام می‌شود و برای یافتن راه‌حل‌های نسل بعدی توسعه می‌یابد. هولتزمن تأیید کرد که مولکول‌ها برای فروش به شرکت‌های دیگر در دسترس نخواهند بود – که از نظر زیبایی با سایر شرکت‌های بیوتکنولوژی متفاوت است، که اغلب از مواد برای برندهای خود استفاده می‌کنند و آنها را به سایر شرکت‌های زیبایی می‌فروشند.

یکی از ،یبات ثبت اختراع Revela ProCelinyl است، یک مولکول کوچک جدید که برای حمایت از سلول‌های پاپیلای پوست و رساندن فولیکول‌های مو به حالت پر جنب و جوش‌تر است. دیگری فیبروکین است که گفته می شود از مسیر پروکلاژن در پوست حمایت می کند تا خاصیت ارتجاعی و چاق شدن پوست را افزایش دهد.

ما Revela را برای تغییر صنعت زیبایی و تندرستی، که به دلیل سرمایه‌گذاری ناکافی در علم و فناوری دچار رکود شده است، تأسیس کردیم. در حالی که بیوتکنولوژی زمین جدیدی را در کشف مولکول‌ها گشوده است، زیبایی و سلامتی دهه‌ها عقب مانده است و نسخه‌های بسته‌بندی‌شده‌ای از مواد اولیه غیربهینه را که برای دهه‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند، به مشتریان ارائه می‌کند. دکتر ایوان ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل Revela، گفت: همراه با Oddity و فناوری بی‌نظیر و قابلیت‌های آنلاین، این الگو را تغییر خواهیم داد و صنعت را بازتعریف خواهیم کرد.

Oddity Labs توسط تیم موسس Revela، با ژائو به ،وان مدیر ارشد علمی رهبری خواهد شد. دکتر دیوید ژانگ، مدیر ارشد علمی Revela، به ،وان رئیس مهندسی زیستی و Avi Boppana، مدیر ارشد فناوری Revela، به ،وان رئیس پلت فرم. بخشی از وظایف ژائو، کاوش در فرصت‌های ،ب بیشتر در فضای بیوتکنولوژی خواهد بود.

این ،ید در حالی انجام می شود که گمانه زنی ها در مورد برنامه های Oddity برای عرضه اولیه عمومی ادامه دارد. WWD قبلاً گزارش داده بود که در سال 2020 Il Makiage با شرکای Centerview کار می کرد تا گزینه های معامله از جمله فروش احتمالی یا IPO را بررسی کند. در حالی که در آن زمان این موضوع را تایید کرد، از آن زمان تاکنون هیچ نظر عمومی در مورد یک IPO بالقوه ارائه نکرده است و هولتزمن از ارائه به‌روزرس، در مورد این فرآیند خودداری کرد.

در ژانویه 2022، Oddity که حدود 300 پرسنل دارد، بدون احتساب Revela، با فناوری که 40 درصد از تعداد کارمندان را تشکیل می دهد، دور سرمایه ثانویه 130 میلیون دلاری را بست و ارزش شرکت را 1.5 میلیارد دلار ارزیابی کرد. این دور توسط توماس تول، فرانکلین تمپلتون، مدیریت Fidelity و First Light Capital Group رهبری شد.

به گفته این شرکت، Oddity در سال 2022 فروش ناخالص 395 میلیون دلاری را تجربه کرد. این شرکت گفت که Spoiled Child، برند مراقبت از مو و مراقبت از پوست، در سال اول 48 میلیون دلار فروش ناخالص داشته است.

هولتزمن به WWD گفت که قصد دارد هر 18 ماه یک برند جدید باز کند و احتمالاً نام تجاری بعدی سال آینده است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/oddity-acquires-revela-76-million-1235630244/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با