NYFW Beauty از فانتزی، سلسله برای پاییز 2023 سرنخ گرفت – WWD


اگر NYFW شاخصی باشد، دنیای جدیدی برای زیبایی است.

طراح، که مجموعه‌های پاییز 2023 را به نمایش می‌گذارند، از آرایش‌های محدود و بدون آرایش که مدت‌هاست بر باندهای نیویورک تسلط داشته، به نفع ارجاعات گسترده و سبک‌های خارق‌العاده پر، کرده‌اند.

در شروع هفته، Evanie Frausto کلاه گیس و توری مو را در Collina Strada، در کنار محصولات Bumble و Bumble قرار داد. فراوستو گفت: «ما در حال الهام گرفتن از حیوانات مزرعه تحت اللفظی بودیم و روی این قیطان‌های پیچیده که روی یال‌های ، هستند فرود آمدیم. ما با ایسامایا کار می کنیم [Ffrench] در مورد آرایش، و بسیار از حیوانات واقعی الهام گرفته شده است.

فرنچ همچنین از محصولات MAC Cosmetics در تام براون استفاده کرد، جایی که او به همراه جیمز پسیس برای Oribe، مدل‌های مرد و زن را به شخصیت‌هایی از «شازده کوچولو» تبدیل کرد – به کره‌های کشیده مو و آرایش متالیک که ویژگی‌های مدل‌ها را برجسته می‌کند، فکر کنید.

Pecis گفت: “شخصیت های زیادی در نمایش وجود دارد.”

در LaQuan Smith، الهامات کمتر ،ی بود. آرایشگر Raisa Flowers که با استفاده از محصولات Huda Beauty این چهره‌ها را خلق کرده است، می‌گوید: «الهامی که از LaQuan گرفتم بر اساس نمایش «Dynasty» بود. او گفت که می‌خواهد فوق‌العاده مد، گرافیکی، ،ی، ،نه باشد. لباس های او تجسم یک زن بسیار ،ی، ،نه و قوی است.»

این به چشم‌های گربه‌ای دودی با آستر سنگین و پراکندگی رنگ در گوشه، همراه با لب‌های برهنه براق و پوست مات با نکات برجسته تبدیل شده است. محصولات مورد استفاده شامل مداد چشم بلندتر ،ی کوهل، پالت سایه چشم Naughty Nude و پالت سایه چشم قدرتمند شده است.

مدل‌های موی دوره رنسانس در Ulla Johnson با آرایش Sisley-Paris ،یب شده با مراقبت از پوست برای درخشندگی بیشتر و گونه‌های گلگون به صحنه آمد.

جوی جورج، استایلیست اوریبه در این نمایشگاه گفت: «من داشتم به مجموعه نگاه می‌کردم و من را به یاد نقاشی‌های بوتیچلی می‌اندازد، بنابراین من به این «بافته‌های بوتیچلی» می‌گویم – این حس رنسانس در موها وجود دارد. بافت‌های طبیعی و ارگ،ک زیادی وجود دارد که موهای تقریباً بکر دارند و سپس مدل‌های بافته شده پیچیده‌ای وجود دارد.»

Cool کد Proenza Sc،uler بود، جایی که آرایشگر Guido Palau گفت: «لباس‌ها فوق‌العاده پیچیده و فوق‌العاده غنی هستند، بنابراین برای اینکه اجازه دهید بافت‌ها و شخصیت‌های خود دختران در این لباس‌ها زندگی کنند، آن را فوق‌العاده جذاب می‌سازید. کلیدهای کوچکی برای بهتر ، آن وجود دارد: محصولات، موهای تمیز، نحوه جدایی خود.

جاوارا، با استفاده از Nutrafol در Altuzarra، می‌خواست موهای خیس را تقلید کند که تنها با ظرافت لباس‌ها به چالش کشیده شد. او گفت: «ما فکر می‌کردیم که با موهای واقعا براق و خیس استفاده کنیم، شگفت‌انگیز است. ما امواج را تقلید می کنیم… این چیزی است که به نظر می رسد او به تازگی از حمام بیرون آمده و سعی کرده یک آرایشگر باشد. اما در واقع، او چهار ساعت نشست.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/fantasy-takes-the-fore-for-nyfw-beauty-1235528547/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با