Morphe Parent Company Forma Brands Files فصل 11 – WWD


Forma Brands، شرکت مادر Morphe، Morphe 2 و Lipstick Queen، در حال ورش،تگی فصل 11 است.

بر اساس بی،ه ای از Forma، شرکت مادر FB Debt Financing Guarantor, LLC «با یک نهاد تحت کنترل موجودی تحت بدهی تضمین شده فعلی برندهای FORMA، Jefferies Finance LLC (همراه با Jefferies Finance LLC، وجوه) قرارداد ،ید دارایی قطعی را منعقد کرده است. تحت مدیریت Cerberus Capital Management، LP و FB Intermediate Holdings، LLC، که هر کدام در صلاحیت خود به ،وان وام دهندگان تضمین شده، “گروه سرمایه گذار”)، که تحت آن اساساً تمام دارایی های FORMA Brands ،یداری خواهد شد.

در این بی،ه افزوده شده است که Forma تقریباً 33 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران در محل بدهکار دریافت کرده است که در انتظار تأیید دادگاه است. به ،وان بخشی از این فروش، شرکت وارد فصل 11 در دادگاه دلاور شده است.

این پرونده چند روز پس از آن صورت می گیرد که Forma از طریق توییتر خبر بسته شدن فروشگاه مارک Morphe را اعلام کرد و گزارش WWD در اکتبر را تأیید کرد که این تجارت در حال بررسی گزینه هایی از جمله ورش،تگی و تسویه حساب های خارج از دادگاه با طلبکاران است.

شرکت سهام خصوصی جنرال آتلانتیک ا،ریت سهام این تجارت را در سال 2019 به دست آورد، معامله ای که در آن زمان ارزش Forma به 2.2 میلیارد دلار رسید. در آن زمان، گفته می شد که فروش خالص به 500 میلیون دلار رسیده است، که بخشی از آن به دلیل مشارکت پر سر و صدا با مگا اینفلوئنسرهایی مانند جفری استار و جیمز چار، بود.

جنرال آتلانتیک بلافاصله به درخواست WWD برای اظهار نظر پاسخ نداد.

طبق گزارش ها، در سال 2021، فروش نزدیک به 350 میلیون دلار ،ن زده شد. در آن سال، NPD گزارش داد که به اصطلاح «برندهای اینستا»، که شامل برندهایی مانند استار و سایر برندهای بومی دیجیتالی مانند گلوسیر می‌شد، با «شدیدترین ضررها» مواجه شدند.

خواهر و برادر، لیندا و کریس تاویل، Morphe را به ،وان یک تجارت برس آرایشی در سال 2008 تأسیس ،د. پس از ،ید، Forma در تلاش برای تبدیل شدن به یک شرکت چند برند، نام تجاری خود را تغییر داد. وب سایت Per Forma در حال حاضر شامل Morphe، برند خواهر Morphe 2، Bad Habit، Lipstick Queen، Playa Beauty و Jaclyn Cosmetics است.

Forma همچنین با آریانا گرانده در Rem Beauty، برند زیبایی multihyphenate همکاری کرده بود. منابع صنعتی با آگاهی مستقیم از آن تجارت گفتند که Forma دارای مجوز Rem Beauty است و این برند برای انجام فعالیت های خود در داخل توافق نامه ای منعقد کرده است. گفته می شود این برند عملکرد خوبی دارد. در آ،ین تماس با شریک ،ده فروشی Ulta Beauty، Rem Beauty به ،وان موتوری برای رشد فروش در لوازم آرایش، بزرگترین دسته Ulta ذکر شد.

Rem Beauty بلافاصله به درخواست WWD برای اظهار نظر پاسخ نداد و همچنین Forma در مورد ماهیت رابطه خود با Rem پاسخ نداد.

اگرچه Rem که در سال 2021 عرضه شد، به بهبود گسترده‌تر آرایش کمک کرد، اما چالش‌های ناشی از بیماری همه‌گیر در آرایش باعث کاهش Forma شد. بحث و جدل میان اینفلوئنسرهایی که با آنها شریک شد، از جمله استار و چار،، باعث شد که روابطش با آنها قطع شود. مشکلات زنجیره تامین نیز به خط برتر شرکت آسیب می رساند.

C-suite این شرکت نیز مجدداً تنظیم شد. سال گذشته، اریک هول، رئیس قدیمی شرکت Too Faced، به ،وان رئیس و مدیر اجرایی Forma Brands منصوب شد و جانشین Myles McCor، شد. رزومه هول شامل نقش‌هایی در Hard Candy، Billa، و Ashworth است.

اخیراً، برند پرچمدار Morph هفته گذشته از طریق رسانه های اجتماعی تعطیلی فروشگاه خود را اعلام کرد.

«پس از ارزیابی دقیق همه جنبه‌های ،ب‌وکارمان، تصمیم استراتژیک گرفته‌ایم تا تمرکز خود را بر فعالیت‌های عمده‌فروشی و تجارت الکترونیک شرکت در آینده افزایش دهیم. ما معتقدیم که این تغییر Morphe را برای رقابت بهتر در چشم انداز زیبایی گسترده تر و دسترسی موثرتر به مشتریان ما از کجا و چگونه ،ید می کند، قرار می دهد.”

سیمون کاول، رئیس برندهای فرما، گفت: “در طول سال گذشته، برندهای فرما ابتکاراتی را برای تثبیت ،ب و کار ما و تغییر موقعیت سازمان برای رشد بلندمدت اجرا کرده است. این توافقنامه گواهی است بر قدرت برندهای ما که برای مصرف کنندگان ما بسیار پرم،ی است، از جمله Morphe و Morphe 2. ما منابع مالی بیشتری برای سرمایه گذاری در پورتفولیوی چند طبقه ای، راه اندازی محصولات و برندهای نوآورانه و استراتژی بازاریابی خود با پیشرفت در دسترس خواهیم داشت. چشم انداز ما برای الهام بخشیدن به خلاقیت، ترویج جامعیت و ارتباط با مصرف کنندگان در سراسر جهان از طریق زیبایی است.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/morphe-forma-،nds-files-for-bankruptcy-1235467465/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با